Уродженець Тернополя переїхав до Луганської області та приєднався до бойовиків так званої "ЛНР". Там він воював проти ЗСУ та катував патріотів на Донбасі. Про це повідомляє прокуратура Тернопільської області, передають Патріоти України.
За даними слідства, житель Тернополя переїхав до Луганська. 5 листопада 2015 року він приєднався до терористів так званої "ЛНР", вступивши до лав бойовиків "Народної дружини".
До 2019 року бойовик з Тернополя під позивним "Дрозд" воював проти ЗСУ. Крім того він затримував патріотично налаштованих жителів Донбасу. Зрадник бив українців та погрожував вбивством. Наразі відомо, що зрадник переховується від слідства на тимчасово окупованій частині Луганської області. Бойовику інкримінують участь у терористичній організації - ч. 1 ст. 258-3 КК України.
Україна наразі довела всьому світові, що вона - сильна держава, яка "успішно і з безпрецедентною силою" протистоїть РФ. . Про це прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан сказав у програмному виступі у літньому таборі Тушваньош у Румунії, інформують Патрі...
В той час як Єврейська держава з жовтня 2023 року веде бої на півдні, у секторі Гази, на півночі може спалахнути війна ще більшого масштабу. Терористи угруповання Хезболла завдали ракетного удару по Голанських висотах. Боєприпаси вибухнули в районі Ма...