
На ТО Донеччині окупаційна адміністрація анонсувала новий етап незаконного привласнення нерухомості українців. Про це повідомляє Центр протидії дезінформації (ЦПД), передають Патріоти України.
За даними Центру, гауляйтер Денис Пушилін заявив, що житло людей, які виїхали в "недружні країни", зокрема на підконтрольну Україні територію, буде прискорено передаватися "тим, хто потребує". Для цього окупанти вирішили скоротити терміни так званої інвентаризації. Якщо раніше власникам давали час на переоформлення документів до 2028 року, то нині цей термін скоротили до 1 липня 2026 року.
"Заяви про забезпечення житлом "нужденних" - це відверта брехня для прикриття незаконного привласнення нерухомості. Адже на практиці тисячі місцевих жителів, чиї домівки були зруйновані російськими обстрілами, роками не можуть отримати обіцяні компенсації. Натомість "безгосподарні" квартири стають або власністю окупаційних чиновників, або приїжджих із Росії фахівців", - зазначають в ЦПД.
В Центрі підкреслюють, що масове вилучення житла під приводом "відсутності господарів" - це черговий воєнний злочин, спрямований на заміщення місцевого населення ТОТ лояльними до окупаційного режиму людьми.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...