Терор триває: Росіяни "віджали" тисячі гектарів землі у жителів окупованої частини Луганщини

Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повідомили у Центрі національного спротиву 17 січня. З 1 січня 2025 року українці, які не оформили російського паспорта в окупації, стали "особами без громадянства", тому Кремль провів чергову "інвентаризацію" земель, передають Патріоти України

Під "безхозну" землю і потрапили ділянки тих українських власників, котрі не змінили громадянство та не отримали документи країни-агресора. Це 18 тисяч гектарів землі на Луганщині.

"З 1 січня українці на тимчасово окупованих територіях, які не отримали паспорт країни-окупанта, позбулися будь яких прав. Точніше цих прав їх позбавили російські загарбники. Тепер цю категорію громадян Кремль називає особами без громадянства. Фактично путінський режим зробив місцеве населення вигнанцями у рідному домі", – наголосили в установі. У ЦНС закликали усіх небайдужих долучатися до спротиву російським загарбникам і допомагати карати тих, хто зробив життя українців нестерпним.

Скандал у Кенії: Міністра звинувачують у вербуванні чоловіків для війни проти України

вівторок, 23 червень 2026, 17:37

У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...

"Нам дуже подобається, як воно горить": Бійці ГУР дістали російський "Панцир-С2" у підземному укритті (відео)

вівторок, 23 червень 2026, 17:22

Російські військові намагалися заховати дороговартісний комплекс ППО у підземному укритті, однак українські безпілотники все одно змогли його виявити, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Департаменту активних дій Головного управлі...