Терор триває: Росіяни "віджали" тисячі гектарів землі у жителів окупованої частини Луганщини

Жителі тимчасово захоплених військами Росії населених пунктів на Луганщини все частіше залишаються без житла та земельних ділянок. Окупанти "віджали" у регіоні ще 18 тисяч гектарів землі, яку вони самі ж визнали такою, що не має власників. Про це повідомили у Центрі національного спротиву 17 січня. З 1 січня 2025 року українці, які не оформили російського паспорта в окупації, стали "особами без громадянства", тому Кремль провів чергову "інвентаризацію" земель, передають Патріоти України

Під "безхозну" землю і потрапили ділянки тих українських власників, котрі не змінили громадянство та не отримали документи країни-агресора. Це 18 тисяч гектарів землі на Луганщині.

"З 1 січня українці на тимчасово окупованих територіях, які не отримали паспорт країни-окупанта, позбулися будь яких прав. Точніше цих прав їх позбавили російські загарбники. Тепер цю категорію громадян Кремль називає особами без громадянства. Фактично путінський режим зробив місцеве населення вигнанцями у рідному домі", – наголосили в установі. У ЦНС закликали усіх небайдужих долучатися до спротиву російським загарбникам і допомагати карати тих, хто зробив життя українців нестерпним.

Росія досягла стелі: Безсмертний висловився про масовані удари балістикою по Україні

неділя, 28 червень 2026, 21:25

РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...