
На Донбасі у вівторок, 16 квітня, збройні формування Російської Федерації дев'ять разів порушили режим припинення вогню, водночас чотири рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння - міномети калібрів 120 і 82 мм, повідомляють Патріоти України.
Також ворог обстрілював наших захисників із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" окупанти сім разів обстріляли позиції наших військ. У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник двічі відкривав вогонь.
Під час обстрілу двоє українських захисників отримали поранення. "Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил. За даними розвідки, 16 квітня трьох окупантів було знищено, ще чотирьох — поранено", — йдеться в повідомленні.

У прес-центрі підкреслили, що Об'єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, водночас дотримуючись умови припинення вогню.
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...