
На Донбасі у вівторок, 16 квітня, збройні формування Російської Федерації дев'ять разів порушили режим припинення вогню, водночас чотири рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння - міномети калібрів 120 і 82 мм, повідомляють Патріоти України.
Також ворог обстрілював наших захисників із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" окупанти сім разів обстріляли позиції наших військ. У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник двічі відкривав вогонь.
Під час обстрілу двоє українських захисників отримали поранення. "Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил. За даними розвідки, 16 квітня трьох окупантів було знищено, ще чотирьох — поранено", — йдеться в повідомленні.

У прес-центрі підкреслили, що Об'єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, водночас дотримуючись умови припинення вогню.
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...
Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...