
На Донбасі у вівторок, 16 квітня, збройні формування Російської Федерації дев'ять разів порушили режим припинення вогню, водночас чотири рази застосували заборонене Мінськими домовленостями озброєння - міномети калібрів 120 і 82 мм, повідомляють Патріоти України.
Також ворог обстрілював наших захисників із гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї.
У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Схід" окупанти сім разів обстріляли позиції наших військ. У смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання "Північ" противник двічі відкривав вогонь.
Під час обстрілу двоє українських захисників отримали поранення. "Жоден обстріл противника не залишився без адекватної відповіді Об'єднаних сил. За даними розвідки, 16 квітня трьох окупантів було знищено, ще чотирьох — поранено", — йдеться в повідомленні.

У прес-центрі підкреслили, що Об'єднані сили надійно контролюють противника на лінії зіткнення, водночас дотримуючись умови припинення вогню.
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...