"Терористична російська держава!": Виступ голови російської делегації в ПАРЄ перервали криками

Петро Толстой заявив, нібито невідомий просто "озвучив кліше".

Виступ голови російської делегації в Парламентській асамблеї ради Європи (ПАРЄ) Петра Толстого перервали крики про те, що Росія терористична держава, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що інцидент стався під час виступу Толстого на дебатах з приводу протестів у Москві в ході виборів у Мосміськдуму. Невідомий активіст став кричати: «Терористична російська держава!».

Почувши це, Толстой замовк, поки чоловіка не вивели із залу. Після цього голова російської делегації продовжив свою промову.

«Мені здається, що це така досить яскрава ілюстрація до того, як за останні роки в Європі поширюються кліше про нашу країну, і як тривожно лякають один одного колеги відсутністю демократії в Росії», — прокоментував він інцидент.
Джерело: РБК-Україна

"Сидять у лікаря і роблять собі нові зуби": У Німеччині розгорівся скандал через слова Мерца щодо біженців

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:45

У Німеччині розгорівся скандал через зневажливі заяви лідера опозиційної партії "Християнсько-демократичний союз" Фрідріха Мерца. Він сказав, що 300 тисяч осіб, яким нібито відмовили у притулку, продовжують залишатися в країні і користуватися соціальни...

Угорщина заявила, що Україна "не отримає і копійки" з бюджету ЄС, доки не виконають їхню вимогу

п’ятниця, 29 вересень 2023, 10:30

Глава адміністрації прем'єр-міністра Угорщини Сергій Гуйяш заявив, що Україна не отримає жодної копійки грошей з бюджету ЄС, доки повне фінансування не отримає сама Угорщина. Справа в тому, що для фінансової допомоги Україні потрібна згода всіх країн-Є...