"Терористична російська держава!": Виступ голови російської делегації в ПАРЄ перервали криками

Петро Толстой заявив, нібито невідомий просто "озвучив кліше".

Виступ голови російської делегації в Парламентській асамблеї ради Європи (ПАРЄ) Петра Толстого перервали крики про те, що Росія терористична держава, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що інцидент стався під час виступу Толстого на дебатах з приводу протестів у Москві в ході виборів у Мосміськдуму. Невідомий активіст став кричати: «Терористична російська держава!».

Почувши це, Толстой замовк, поки чоловіка не вивели із залу. Після цього голова російської делегації продовжив свою промову.

«Мені здається, що це така досить яскрава ілюстрація до того, як за останні роки в Європі поширюються кліше про нашу країну, і як тривожно лякають один одного колеги відсутністю демократії в Росії», — прокоментував він інцидент.
Джерело: РБК-Україна

"Не треба наражати себе на ризик втягування у війну": Президент Болгарії проти прискореного вступу України у НАТО

понеділок, 3 жовтень 2022, 21:14

Президент Болгарії Румен Радєв відмовився приєднуватися до заяви президентів дев’яти держав Центрально-Східної Європи, де засуджується анексія українських територій Росією та підтримується вступ України у НАТО. Такий коментар Радєва у понеділок, 3 жовт...

Розстріл колони людей на Харківщині: Перевізника, який організував поїздку, вбили наступного дня

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:59

Перевізника, який взявся за гроші організувати евакуацію людей із Куп'янського району, убили після 25 вересня. Хто це зробив, російські окупанти або рідні загиблих, невідомо. Перевізник продавав місця в евакуаційній колоні за 6000 гривень. У цій колоні...