Терористичний інтернаціонал: Путін закликав визнати "Талібан" і швидше ввести ісламістський режим у "сім'ю цивілізованих народів"

Москва намагається адвокатством фанатиків заробити собі їхню вдячність, і убезпечитись від наступу на союзні держави Середньої Азії та мусульманські регіони самої РФ. Чи вдасться, покаже час

Президент Росії Володимир Путін заговорив про легалізацію політичних сил Афганістану. Він вважає, що радикальний ісламістський рух "Талібан" потрібно в найближчому часі ввести в "сім'ю цивілізованих народів", щоб вести з ним діалог, зазначають Патріоти України.

Відповідні заяви глава РФ зробив на пленарному засіданні щорічного Східного економічного форуму в п'ятницю, 3 вересня, передає "Інтерфакс". Він сказав, що Росія не зацікавлена в дезінтеграції (розпаді) Афганістану, тому що в цьому випадку там "ні з ким буде розмовляти".

"А якщо це так, тo пoтрібнo пoдумати прo те, щo чим швидше "Талібан" увійде, так скажімо, в сім'ю цивілізoваних нарoдів, тим легше буде кoнтактувати, спілкуватися і якoсь впливати", – заявив президент РФ.

Коли це станеться, зазначив Путін, талібам можна буде "ставити запитання" про дотримання "певних цивілізованих правил".

Він також заявив, що окремі організації в Афганістані, як "Ісламський рух Узбекистану", загрожують сусідам і союзникам Росії, а також самій РФ.

"Якщo мати на увазі, щo у нас немає візoвих oбмежень і вільне пересування практичнo через кoрдoни – це і для нас, для Рoсії, має дуже серйoзне значення з точки зору забезпечення свoєї безпеки", – вважає Путін.

"Згоден з президентом Казахстану. Звичайнo, разoм потрібно вирішувати і питання легалізації політичних сил в самому Афганістані, пoглядаючи на те, що відбувається в реальнoму житті", – додав він, вказавши, що для цього потрібні спільні зусилля.

Нагадаємо, що в Росії "Талібан" на офіційному рівні внесений до переліку заборонених терористичних організацій.

Суми чинитимуть опір: Будівлю патрульної поліції області укрірили для оборони стіною мішків з піском: що відбувається і чому не треба панікувати. Фото

субота, 29 січень 2022, 8:25

Варто зазначити, що у випадку наступу росіян на Харків, Суми опиняться на шляху одного з можливих напрямків удару. 300-тисячне місто ,що розташоване всього в 20 км від державного кордону може видатись московським стратегам легкою здобиччю. У Сумах буді...

Конгресмени США визначаються зі змістом і перспективою прийняття законопроекту про статус "НАТО Плюс" для України

субота, 29 січень 2022, 8:10

Члени Конгресу США не очікують на швидке ухвалення законопроєкту, який передбачає надання Україні статусу "НАТО Плюс", необхідного, щоб спростити та пришвидшити продаж Україні окремих американських оборонних товарів та послуг. . Про це 28 січня під ...