
Один із ватажків терористичної організації "ДНР", що лютує з 2014 року на українському Донбасі, Павло Губарєв визнав, що з початку повномасштабного вторгнення Росії ситуація в окупованому регіоні стала лише гіршою. Фактично "влада" Донбасу, підконтрольна Москві, проводить планомірний геноцид чоловічого населенн. Про це він розповів в інтерв'ю одному із пропагандистів, епізод опублікував український блогер Денис Казанський, передають Патріоти України.
У ньому Губарєв підбиває невтішні підсумки того, на що за його сприяння перетворився колись квітучий Донецьк. "Не сталося жодних позитивних тенденцій. Зараз там відсутня така категорія, як дорослий чоловік 25-55 років. Територія знекровлена. Ті, хто не поїхав, мобілізовані, дуже великі втрати", – описує терорист.
Губарєв додав, що так звана народна міліція зазнає постійних ротацій, оскільки "співробітників" буквально "сточують" у безглуздих боях. Бойовик навіть назвав їх відверто "м'ясними штурмами". "Все це дуже сумно, дуже погано і, на жаль, ситуація не змінюється", – засмучено підсумував терорист, який вихваляв "русскій мір" чи не з кожної праски на окупованій території.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...