Тест на дружність та політичну зрілість: "Видача українського добробатівця Росії буде злочином проти України і людства", - Деканоїдзе

Громадянин України, затриманий в Грузії за запитом Росії, може бути переданий Москві. Адвокати, опозиція і Народний захисник стверджують: в цьому випадку його чекають тортури.

Відповідно до опублікованого повідомленням Народного захисника від 13 серпня, Росія просить Грузію екстрадувати українського бійця Вадима Альтмана. Омбудсмен закликає прокуратуру відхилити запит Росії про екстрадицію, зазначають Патріоти України.

Хатія Деканоїдзе в бесіді з «Нетгазеті» заявляє, що якщо Грузія допустить екстрадицію Альтмана, це буде небезпечним прецедентом:

«Є багато людей, в тому числі добровольців, чиєю передачі і суду вимагає Росія. В тому числі, після окупації Луганська і Донецька існує силова група - члени тих батальйонів, які підключилися до захисту території України. Відносно них в Російській федерації існує база, і окупанти вимагають передачі і суду над цими "бойовиками" на території Росії», - сказала Деканоїдзе.

«У тому випадку, якщо влада Грузії здійснять це, з одного боку, буде злочинним діянням проти нашого друга і партнера-держави, а з іншого боку - злочином проти людства», - сказала вона під час бесіди з «Нетгазеті».

«Ми всі дуже добре знаємо, як поводяться з українськими "бойовиками" в Росії. Всі ми добре знаємо історію Олега Сенцова і багатьох затриманих після окупації території України», - заявила політик.

Хатія Деканоїдзе каже, що екстрадиція Вадима Альтмана абсолютно неприпустима, однак, за її словами, «якщо врахувати той факт, що міністерство юстиції на підставі запиту Росії недавно передало кілька людей, я не виключаю, що Теа Цулукіані може зробити подібний факт».

Хіти тижня. "Маленький врунишка": Відео, де Зеленському нагадують його обіцянку "знизити тарифи на половину", набрало понад 1,5 млн переглядів

субота, 16 січень 2021, 4:00

Громадяни давно мали б зробити висновок, що не варто вірити передвиборчим обіцянкам будь-яких політиків. В грудні 2020 року криворізьке видання "Медіа-КР" розмістило на фейсбуці відеоцитату зі словами президента Володимира Зеленського щодо зниження тар...

З архіву ПУ. Так у кого війна скінчилась? Бойовики мінують території біля позицій українських військових на Донбасі

субота, 16 січень 2021, 3:00

Проросійські бойовики дистанційно мінують місцевість у районах, прилеглих до позицій підрозділів Об'єднаних сил між Оріховим та Золотим-5. Це суперечить мінським угодам. Мінування окупанти проводять протипіхотними мінами ПОМ-2, які мають період самолік...