Тест на дружність та політичну зрілість: "Видача українського добробатівця Росії буде злочином проти України і людства", - Деканоїдзе

Громадянин України, затриманий в Грузії за запитом Росії, може бути переданий Москві. Адвокати, опозиція і Народний захисник стверджують: в цьому випадку його чекають тортури.

Відповідно до опублікованого повідомленням Народного захисника від 13 серпня, Росія просить Грузію екстрадувати українського бійця Вадима Альтмана. Омбудсмен закликає прокуратуру відхилити запит Росії про екстрадицію, зазначають Патріоти України.

Хатія Деканоїдзе в бесіді з «Нетгазеті» заявляє, що якщо Грузія допустить екстрадицію Альтмана, це буде небезпечним прецедентом:

«Є багато людей, в тому числі добровольців, чиєю передачі і суду вимагає Росія. В тому числі, після окупації Луганська і Донецька існує силова група - члени тих батальйонів, які підключилися до захисту території України. Відносно них в Російській федерації існує база, і окупанти вимагають передачі і суду над цими "бойовиками" на території Росії», - сказала Деканоїдзе.

«У тому випадку, якщо влада Грузії здійснять це, з одного боку, буде злочинним діянням проти нашого друга і партнера-держави, а з іншого боку - злочином проти людства», - сказала вона під час бесіди з «Нетгазеті».

«Ми всі дуже добре знаємо, як поводяться з українськими "бойовиками" в Росії. Всі ми добре знаємо історію Олега Сенцова і багатьох затриманих після окупації території України», - заявила політик.

Хатія Деканоїдзе каже, що екстрадиція Вадима Альтмана абсолютно неприпустима, однак, за її словами, «якщо врахувати той факт, що міністерство юстиції на підставі запиту Росії недавно передало кілька людей, я не виключаю, що Теа Цулукіані може зробити подібний факт».

"​Уже сейчас ясно, что эскалация готовилась заранее. Прежде всего, к этому готовился Азербайджан в согласовании с Турцией", - Куса про масштабні бої за Нагірний Карабах

понеділок, 28 вересень 2020, 8:37

Между Арменией и Азербайджаном мощная эскалация. В этот раз речь идёт о Нагорном Карабахе. Минобороны Азербайджана рано утром в воскресенье объявило о полномасштабном наступлении по всей линии фронта. Формальный повод - артиллерийские обстрелы на линии...

Підбита техніка і багато загиблих: У мережу потрапило відео з місця боїв у Нагірному Карабасі

понеділок, 28 вересень 2020, 8:17

Наслідки боїв на кордоні Азербайджану та Вірменії, які пройшли в неділю, 27 вересня, зняли на відео, передають Патріоти України. Роликом, що демонструє втрати ВС Азербайджану в зіткненнях у невизнаному Нагірному Карабасі, поділилося так зване міністерс...