Тесть Зеленського працює помічником "слуги" Бондаренка в Раді, котрий не перевантажує батька Першої леді роботою

Володимир Кияшко є кандидатом технічних наук.

Батько дружини президента Олени Зеленської Володимир Кияшко працює помічником на громадських засадах у нардепа із фракції "Слуга народу", голови Комітету з питань екологічної політики та природокористування Олега Бондаренка, повідомляють
Патріоти України з посиланням на "Чесно".

Тесть Зеленського розробив проєкт застосування відходів промисловості в дорожньому будівництві. Документ передали в Міністерство інфраструктури, яке його має впровадити.

Зі слів Бондаренка, батько першої леді давно займається темою перероблення промвідходів.

"Я відповідаю за екологію, маю завдання - знизити вплив токсичних речовин або зменшити кількість відходів, які зараз на сміттєзвалищах і шламосховищах. Для того, щоб ці відходи пішли на перероблення.

Саме цим і займається мій помічник пан Кияшко. Він із Державною екологічною академією післядипломної освіти та управління розробив проєкт застосування відходів промисловості в дорожньому будівництві", - сказав депутат.

Також розповів, що Кияшко має основне місце роботи - викладач. А в парламенті працює на громадських засадах.

"Тому я його не навантажую роботою", - розповів "слуга".

Володимир Кияшко є кандидатом технічних наук і викладачем, доцентом кафедри "Залізнична колія та колійне господарство" Київського інституту залізничного транспорту. Викладає дисципліну "Будівельні конструкції та будівлі на транспорті".

Має низку зареєстрованих патентів, зокрема патент на корисну модель "Циліндр електромеханічного пристрою типу "Рольганг" системи примусового зупинення автотранспортних засобів".

Раніше очолював підприємство Криворіжмонолітбуд. З дружиною Ольгою є засновником фірми Техноімпульс, яка виробляє будівельні металеві конструкції і бетонні розчини.

Втрати ростуть з кожним днем: ЗСУ ліквідували 30 тисяч російських окупантів, - Генштаб

субота, 28 травень 2022, 9:56

Станом на 28 травня загальні бойові втрати серед особового складу російських окупантів становлять близько 30 тисяч осіб. Дані уточнюються. Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ, передають Патріоти України. Найбільші втрати противника протягом минулої ...

На Київщині окупанти поцілили у вже і так знищений будинок - батька двох дітей вбило, а його дружині відірвало стопу

субота, 28 травень 2022, 9:42

Убили батька і скалічили маму - через влучання ворожого снаряда 3-місячний хлопчик і 5-річна дівчинка залишилися напівсиротами. Під час обстрілу російськими окупантами села Заворичі, на Київщині, чоловік загинув на місці, жінці відірвало стопу. Два мі...