Ті люди, які кажуть, що війна закінчиться у травні або через тиждень, легковажні, - Данілов

Секретар РНБО Олексій Данілов назвав легковажними людей, які кажуть, що війна закінчиться у травні або через тиждень. На його думку, Росія не така слабка, як нам би хотілося. Про це він розповів в інтерв'ю виданню НВ. Данілов зазначив, що подальший розвиток ситуації залежатиме від допомоги західних партнерів, насамперед зброєю, передають Патріоти України.

"Це дуже важкий та багатокомпонентний процес, а допомога наших партнерів зброєю є ключовим на сьогодні моментом визначення ситуації. Залежно від того, що і в які терміни буде постачатися, терези будуть хитатися то в один, то в інший бік", – розповів секретар РНБО.

Водночас він визнав, що зараз дійсно досягнуто певного паритету на фронті і російській армії дуже складно просуватися далі на нашу територію, але попросив не забувати про ракетні удари, яких майже щодня завдає Росія по Україні.

"Я звертаю увагу: те, що стосується літаків, стратегічної авіації, бомбардування нашої території ракетами, які мають дуже потужні вражаючі здатності, – все це продовжує працювати по нас майже щодня. Агресор діє вже не тільки авіацією, вони задіюють підводні човни, флот та багато інших військових компонентів", – наголосив Данілов.

"У нас загиблих до*хра... П*зд*лів отримали тут капітальних": Окупант поскаржився на втрати (аудіо)

четвер, 30 листопад 2023, 21:53

Окупанти скаржаться на величезні втрати в особовому складі та на те, що щодня знаходяться під проливним вогнем ЗСУ. Багато російських мобілізованих тікають, щойно потрапивши на передову. Воєнна розвідка України оприлюднила перехоплену телефонну розмову...

Прямо під час зустрічі ОБСЄ: Лавров пообіцяв Молдові долю України

четвер, 30 листопад 2023, 21:43

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оголосив Молдову "наступною жертвою" у протистоянні Кремля з країнами Заходу. Таку заяву він зробив на міністерській зустрічі Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ), передають Патріоти Укра...