Ті очі не бачили, як якісь руки крали: Генпрокуратура висунули підозру екс-президенту Ющенку за втрату державою "Межигір'я"

ГПУ висунула Ющенку підозруГенеральна прокуратура висунула підозру третьому президенту України Віктору Ющенку. Його підозрюють у виведенні в 2007 році резиденції "Межигір'я" з державної власності. Ющенку висунули підозру за за статтею 191 частини 5 Кримінального кодексу України – Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, пише нардеп Сергій Лещенко у своєму Telegram, зазначають Патріоти України. За даними політика, підозру через виведення "Межигір'я" з держвласності Генпрокуратура направила третьому президенту поштою.

"Парадокс в тому, що це правда. Ющенко дійсно в змові з Януковичем це зробив, цілеспрямовано перевівши "Межигір'я" з ДУС в сферу відання Кабміну, який передав "Межигір'я" до статуту держпідприємства Надра України, а те – вивело резиденцію з держвласності на користь фіктивної донецької фірми. Після цього Янукович почав будувати в Межигір'ї персональний рай",
– пише Лещенко.

Цю інформацію підтвердила екс-глава прес-служби Київської прокуратури Олена Яхно. За її словами – підозру Ющенку 4 червня оголосив керівник Управління спеціальних розслідувань Генпрокуратури "Сергій Горбатюк, вірніше його підлеглий прокурор Атаманчук".

Повідомлення про підозру Ющенку, Facebook Олени ЯхноРезиденція "Межигір'я" розташована в селі Нові Петрівці під Києвом. У 2007 році її було вилучено з державної власності і передано під управління структур, пов'язаних із Януковичем. Після втечі екс-президента, у червні 2014-го, суд повернув земельну ділянку, на якій розташоване "Межигір'я", у держвласність.

Проте, вже у липні 2015 року майно "Межигір'я" заарештували. Земельні ділянки суд передав державі 2017 року – тоді суд визнав недійними договори, відповідно до яких резиденцію 2007 року вивели з держвласності.

У 2017 році після низки судових процесів у власність держави перейшла сама резиденція. У листопаді 2018 року Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) оголосило конкурс на управителя для "Межигір’я".

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...