
Правоохоронці вломилися до помешкання українських воїнів Олега Куцина й Олексія Кайди після бійки, що трапилася на засіданні аграрного комітету Верховної Ради 11 грудня, передають Патріоти України.
Причиною тому стала заява народного депутата від "Слуги народу" Андрія Богданця, з яким побилися активісти ВО "Свобода" Едуард Леонов і Ігор Мірошниченко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок.
"Сьогодні о 5:00 ранку, в кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями почали ломитися в квартиру Олега Куцина – командира добровольчої чоти "Карпатська Січ", та Олексія Кайди – ветерана московсько-української війни, народного депутата України VII скликання", – заявив він.
Пізніше в Нацполіціі повідомили, що бійка в Раді була кваліфікована як "погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча".
"За погодженням із Київською місцевою прокуратурою №6 слідчі повідомили чоловікові про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу", – йдеться в повідомленні.
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...
Після серії українських ударів по Московському нафтопереробному заводу російське командування суттєво посилило його протиповітряне прикриття. За даними аналітиків Defense Express, навколо підприємства, розташованого приблизно за 15 кілометрів від Кремл...