
Правоохоронці вломилися до помешкання українських воїнів Олега Куцина й Олексія Кайди після бійки, що трапилася на засіданні аграрного комітету Верховної Ради 11 грудня, передають Патріоти України.
Причиною тому стала заява народного депутата від "Слуги народу" Андрія Богданця, з яким побилися активісти ВО "Свобода" Едуард Леонов і Ігор Мірошниченко. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив лідер партії "Свобода" Олег Тягнибок.
"Сьогодні о 5:00 ранку, в кращих гебістських традиціях, особи, які називають себе правоохоронцями почали ломитися в квартиру Олега Куцина – командира добровольчої чоти "Карпатська Січ", та Олексія Кайди – ветерана московсько-української війни, народного депутата України VII скликання", – заявив він.
Пізніше в Нацполіціі повідомили, що бійка в Раді була кваліфікована як "погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча".
"За погодженням із Київською місцевою прокуратурою №6 слідчі повідомили чоловікові про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання йому міри запобіжного заходу", – йдеться в повідомленні.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....