
Армія країни-агресора РФ відчуває нестачу засобів протиповітряної оборони, які регулярно знищуються Силами оборони України. Через дефіцит вони змушені використовувати комплекси ППО, зняті з військових кораблів. Про це командувач Силами безпілотних систем (СБС) ЗСУ Роберт "Мадяр" Бровді сказав в інтерв’ю "Українській правді", передають Патріоти України.
Він розповів, що удари українських військових призвели до виснаження потенціалу протиповітряної оборони росіян. Лише з початку року угруповання СБС знищило 134 елементи російської системи ППО. Йдеться як про зенітно-ракетні комплекси, так і про радіолокаційні станції та інше обладнання.
"У них не вистачає зенітно-ракетних комплексів. І вони використовують усі наявні", — сказав "Мадяр".
Як приклад він навів "дуже знаковий" випадок, коли близько двох тижнів тому на окупованій частині Донецької області операторами СБС було знищено стаціонарний зенітно-ракетний комплекс, знятий з військового крейсера.
"Тобто це "балалайка", яка була знята з зовсім іншого типу засобів і стаціонарно встановлена на глибині понад 100 кілометрів", — зазначив командувач СБС.
Знищення елементів системи ППО росіян дозволило відкрити зовсім інші можливості для завдання ударів углиб. Так, чотири поспіль успішні ураження в Туапсе Краснодарського краю РФ стали можливими завдяки "прорубуванню" коридору через ППО противника.
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...
Президент збройового холдингу Beretta П'єтро Гуссаллі Беретта керував російською компанією "Русский Орел" у 2022 році. Зараз їхню зброю активно використовують військові РФ, передають Патріоти України з посиланням на The Insider. За даними журналістів, ...