
Російська армія щонайменше з осені 2025-го року щомісяця збільшує кількість свого угруповання на Сумщині - окупанти тягнуться до густого великого лісу, що розташований на північний захід від Сум. Співрозмовник УП у розвідці однієї з бригад, що з початку Курської операції працює на Сумщині, передають Патріоти України.
Основним напрямком наступу залишається захоплена росіянами ділянка між селами Олексіївка-Яблунівка-Юнаківка. З цього боку росіяни мають одразу три "гілки", вздовж яких тягнуться до сіл Хотінь, Писарівка, Нова Січ. Другим, менш помітним, напрямком є Миропілля. Перенесення війни на Сумщині з сіл, де нині українська армія тримає оборону, у ліс означатиме суттєве ускладнення української оборони. Адже бойові дії з рівнинної місцевості перейдуть у густий ліс з глибокими ярами.
На лівому березі Херсону морпіхи 34-ї окремої бригади морської піхоти спільно з тактичною групою ОТЦ "VIKTORi" СБУ знищили чергову російську гармату. Як повідомляє прес-служба бригади, окупанти намагалися приховати артилерійську систему серед дерев у л...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали: