Тягнути більше не буде: Спікер Палати представників Конгресу США Джонсон назвав дату голосування пакету допомоги Україні

Голосування стосовно законопроєктів, які містять допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню відбудеться в суботу, 20 квітня. Про це заявив речник Палати представників Сполучених Штатів Америки (США) Майка Джонсона, повідомляє кореспондент Білого дому Жакі Генріх у соцмережі Х.

Джонсон заявив, що сьогодні Комітет з питань регламенту оприлюднить три законопроєкти, які стосуються фінансування інтересів національної безпеки Америки та її союзників в Ізраїлі, Індо-Тихоокеанському регіоні та Україні.

"Ці законопроєкти будуть винесені на розгляд за структурованим регламентом, який дозволить процес внесення поправок, разом з четвертим законопроєктом, який включає в себе Закон про РЕПО, законопроєкт про TikTok, санкції та інші заходи, спрямовані на протистояння Росії, Китаю та Ірану", - заначив посадовець.

За його словами, голосування про остаточне ухвалення законопроєктів слід чекати в суботу ввечері.

Президент США Джо Байден у колонці для The Wall Street Journal закликав законодавців якнайшвидше схвалити додаткову військову допомогу для України та Ізраїлю.

За його словами, США мають посилити підтримку Україні, щоб зупинити Путіна від зазіхань на союзників по НАТО та пересвідчитися, що він не втягне американські війська в майбутню війну в Європі.

Ві додав, що в разі, коли Конгрес схвалить надання військової допомоги Україні та Ізраїлю, США не будуть виписувати "безлімітні чеки".

Українська артилерія працює вже на повну силу: У ЗСУ розповіли про зміни на фронті

неділя, 23 червень 2024, 0:30

Росіяни намагаються провести ротацію на Харківському напрямку . Можливості української артилерії на фронті суттєво посилилися останнім часом. Наразі у плані засобів ураження на лінії зіткнення досягнуто певного паритету. . Про це розповів речник опер...

Історичне рішення США зірвало потужний наступ Путіна: 90 тисяч росіян готувались вдертися до України, але вчасно отримали по зубах - Associated Press

неділя, 23 червень 2024, 0:15

Сили оборони України знищували цілі колони ворожих військ, що висувались до державного кордону, щоб увірватися до Харківщини. Понад 90 тисяч російських військових готувалися до нового наступу на територію України в той час, коли США дозволили ЗСУ вико...