Тікають, прикрившись мирним населенням: Генштаб ЗСУ озвучив наслідки для окупантів через підрив Каховської ГЕС

В російських військах внаслідок підриву ГЕС є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Підрив Каховської ГЕС завдав втрат 7 десантній дивізії та 22 армійському корпусу. Окупанти відійшли на 5-15 км від Дніпра.

Російські окупанти не були готові до наслідків підриву греблі Каховської ГЕС, зазнали втрат у живій силі, озброєнні та військовій техніці. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України у ранковому зведенні 8 червня.

Зокрема, в підрозділах 7-ї десантно-штурмової дивізії та 22 армійському корпусі військ РФ є травмовані, загиблі та зниклі безвісті. Також у вказаних підрозділах втрачено декілька польових складів з боєприпасами та провізією, автомобільну та бронетанкову техніку, інше військове майно.

Водночас, 6 червня відбулась масова евакуація цивільного населення з міста Каховка, під час якої люди використовували власний автомобільний транспорт. Разом із цивільним населенням евакуаційними маршрутами скористались російські окупанти. Під час такого переміщення загарбники використовували місцевих жителів як живий щит.


Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...

"До цього треба готуватися": Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни

субота, 27 червень 2026, 9:35

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...