Тіктоки вже не ті: Кадирівці записали сльозливе відео після того, як отримали "люлів" від ЗСУ (відео)

Тіктоквійська Кадирова почали викладати вже не такі радісні і бойові відео, як було раніше. Зараз на їхніх відео все більше скиглення про те, як їм дістається в Україні, передають Патріоти України.

"Заслинені, перелякані "браві" тіктокери чомусь сумні. Це не відео знімати, стріляючи по парканах, тут потрібно мати сміливість і воювати проти ЗСУ. А воювати поціновувачі баранів не вміють, тому отримують тягла, скавучать і втікають", - прокоментували відео в "Стратком ЗСУ".

У кадрі двоє закаптюжених і переляканих кадирівців щось булькочуть про пережите і як їм дісталося під час останньої зустрічі з ЗСУ на передовій.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...