"Тіла російських солдатів потонули у бруді": ЗСУ завдали нищівного удару по окупантах

День переправи російських солдат через річку Сіверський Донець стала одним із найбільш смертоносних днів для них - на цьому місці ЗСУ знищили близько 400 рашистів та багато військової техніки. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти України.

Зазначається, що для оточення росіян, коли вони проходили понтонний міст, українські військові обрушили артилерійський вогонь на цю ділянку. Вони також встановили плавучі міни, які течією донесло до ворожих понтонів, і підірвали чотири окремі мости.

За словами українського полковника Кашенка, росіяни спішно заклали нові понтони та переправили бронетехніку, але прорвати українську лінію оборони їм не вдалося. Десятки одиниць бронетехніки та піхоти опинилися у пастці та були знищені українською артилерією. Українці також вдарили по російських військах, які задіяні в мостових роботах на дальньому березі.

Журналісти характеризують ситуацію в районі Білогорівки Луганської області так: "висаджено в повітря танки, уламки понтонних мостів і тіла російських солдатів, що наполовину потопають у бруді". "Невдала переправа в цьому місці протягом декількох днів на початку травня стала для російської армії однією зі смертоносних битв війни. У пастці в невеликому лісовому кутку загинуло щонайменше 400 російських солдат", - пише видання.

"На Білорусь полетять HIMARS": Фейгін заявив, що Лукашенко панічно боїться війни з Україною

неділя, 27 листопад 2022, 8:29

Глава Кремля Володимир Путін намагається змусити Білорусь взяти участь у війні з Україною. Натомість сам білоруський диктатор Олександр Лукашенко не бажає цього і прагне "ухилитися" він тиску Москви. Про це розповів російський опозиціонер та правозахис...

Живуть у лісах і пиячать: "Мобіки" на Луганщині скаржаться, що змушені орендувати житло в місцевих, щоб хоча б помитися

неділя, 27 листопад 2022, 8:04

Мобілізовані на війну проти України росіяни скаржаться на своє життя у луганських лісах. Там "мобіки" не тільки мерзнуть, а й нарікають, що через рішення геніального командування ЗС РФ, змушені орендувати на декілька днів житло у місцевих, щоб помитися...