"Тіла російських солдатів потонули у бруді": ЗСУ завдали нищівного удару по окупантах

День переправи російських солдат через річку Сіверський Донець стала одним із найбільш смертоносних днів для них - на цьому місці ЗСУ знищили близько 400 рашистів та багато військової техніки. Про це повідомляє The New York Times, передають Патріоти України.

Зазначається, що для оточення росіян, коли вони проходили понтонний міст, українські військові обрушили артилерійський вогонь на цю ділянку. Вони також встановили плавучі міни, які течією донесло до ворожих понтонів, і підірвали чотири окремі мости.

За словами українського полковника Кашенка, росіяни спішно заклали нові понтони та переправили бронетехніку, але прорвати українську лінію оборони їм не вдалося. Десятки одиниць бронетехніки та піхоти опинилися у пастці та були знищені українською артилерією. Українці також вдарили по російських військах, які задіяні в мостових роботах на дальньому березі.

Журналісти характеризують ситуацію в районі Білогорівки Луганської області так: "висаджено в повітря танки, уламки понтонних мостів і тіла російських солдатів, що наполовину потопають у бруді". "Невдала переправа в цьому місці протягом декількох днів на початку травня стала для російської армії однією зі смертоносних битв війни. У пастці в невеликому лісовому кутку загинуло щонайменше 400 російських солдат", - пише видання.

Українці діяли дуже успішно: Пентагон озвучив причину відступу росіян зі Зміїного

субота, 2 липень 2022, 5:36

Взяття Зміїного під контроль ЗСУ значно полегшує захист Одеси, а також можливість відкривати морські шляхи без контролю Росії. Міністерство оборони Сполучених Штатів підтвердило відступ росіян із острова Зміїний і не вважає це "жестом доброї волі". ....

"Кому не подобається - той агент укрів і Держдепу": Марґаріта Сімоньян почала виправдовувати обмін "азовців"

субота, 2 липень 2022, 0:32

"Марґаріта Сімоньян рвонула виправдовувати обмін азовців - "Верховному видніше" і взагалі ніхто не обіцяв, що не мінятимуть. А кому не подобається - той агент укрів і Держдепу та розламує суспільство Росії, цілеспрямовано і свідомо", - пише політтехнол...