"Тіла вбитих окупантів вивозили "Уралами": Українські розвідники розповіли про "бавовну" на Луганщині

Українські захисники продовжують вибивати російську армію нелюдів зі своєї землі. Зокрема, у Перевальську на Луганщині влучання 6 ракет Сил оборони України призвело до великих втрат у підрозділах окупантів. Про це повідомили у Telegram Головного управління розвідки Міноборони України, передають Патріоти України.

Зазначається, що тіла ліквідованих росіян кількома вантажними "Уралами" відвозили в морг лікарні окупованого Алчевська. Наразі там проводиться процедура упізнання.

Нагадаємо: також у ГУР МО опублікували чергове аудіоперехоплення розмови російського солдата, який скаржився на контрнаступ ЗСУ та великі втрати окупантів на Харківщині.

"Тут у нас взагалі пиз*ець. Нас коротше 3 дні тому, а ні 4 вже, а ні 3. Коротше, ЗУшку – зенітна установка, приробили на мотолигу коротше, поп*здили на ній хохлів, її заптурили, ну птуром її йо*нули. Один 200-й, два 300-х, один важкий. І вчора коротше, останнє село, яке у нас на той момент ще не віджали коротше, на нього наступ був. 12 200-х і 2 300-х", – розповів окупант.

Чи підніме Путін білий прапор: Ілля Пономарьов оцінив можливість переговорів Кремля з Заходом

субота, 28 січень 2023, 8:28

Президент Росії Володимир Путін не погодиться на обговорення з Заходом умов своєї капітуляції. Для Путіна краще, щоб всі загинули разом з ним, ніж піти на такі перемовини. Водночас, західні лідери теж хочуть домовлятися не з нинішнім президентом РФ, а ...

У пеклі гості: ЗСУ ліквідували бойового попа РПЦ і всю колону "трьохсотих" окупантів (фото)

субота, 28 січень 2023, 7:56

На війні в Україні ліквідовано російського "бойового попа" з РПЦ Олександра Караулова разом з цілою пачкою інших окупантів під час евакуації "трьохсотих", передають Патріоти України. Згадка про знищення Караулова з'явилась у російських соцмережах. Коли...