
На Сумщині окупанти жорстоко вбили понад 100 мирних жителів. При цьому значна кількість громадян вважаються зниклими безвісти, їх зараз розшукують. Про це заявив голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, передають Патріоти України.
За його словами, жертв російських військових знаходять із зв'язаними руками, слідами тортур та кульовими пораненнями в голову.
"Загинуло понад 100 мирних жителів, але, на жаль, ця цифра збільшується з кожним днем, тому що знаходять тіла – зі зв'язаними руками, зі слідами катувань, розстріляними пострілами в голову, це страшні речі", – зазначив він.
Чиновник також заявив про велику кількість громадян, про долю яких нічого не відомо. "На дорогах, трасах, у лісах знайдені розстріляні машини, а що трапилося з людьми з цих машин невідомо", – додав Живицький. Також, за словами голови ОВА, к людей, які перенесли окупацію, діагностують серйозні психологічні травми.
"Росіяни обстрілювали все навколо, стріляли з танків, автоматів, гранатометів по мирних жителях, похилого віку та дітей. Наші люди на болотах ховалися, на сільгосппідприємствах, у силосних ямах", – розповів чиновник.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...