"Тільки через мій труп": Аваков різко відкинув заяву "Слуги народу" щодо можливості військової допомоги України задля повернення Азербайджаном Нагірного Карабаху

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив про те, що Україна не надаватиме військову допомогу в конфлікті Азербайджану і Вірменії в Нагірному Карабасі жодній зі сторін. Про це йдеться в повідомленні глави МВС в сервісі мікроблогів Twitter, зазначають Патріоти України.

При цьому Аваков оцінив заяви про те, що Україна може надати військову допомогу одній з воюючих сторін.

"Україна не надаватиме військову допомогу в азербайджано-вірменському конфлікті жодній зі сторін. А ось медичну допомогу - таблетки для надто вже фантазуючих депутатів треба б пошукати всією країною", - зазначив він.

Раніше народний депутат від фракції Слуга народу Людмила Марченко заявила про те, що Україна готова надати військову допомогу Баку у збройному протистоянні Азербайджану з Вірменією в Нагірному Карабасі в разі такої необхідності.

За її словами, Київ вже допомагає Баку по ряду напрямків - мова йде про правову та гуманітарну допомогу. В Україні планують скласти додатковий список допомоги Азербайджану.

Крім того, Україна здатна надати Азербайджану і військову підтримку в тому випадку, якщо Баку це буде потрібно.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 9 грудня

п’ятниця, 9 грудень 2022, 10:11

Загальні бойові втрати противника станом на 9 грудня орієнтовно склали:

Що воно курить? Кива на росТБ розмріявся про повстання у Києві - розповів про якихось православних російських українців

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:59

Опальний екснардеп від забороненої партії в Україні "ОПЗЖ" Ілля Кива, що втік до Росії, регулярно виступає на пропагандистських каналах. В один із таких ефірів він розійшовся і почав плести щось безладне про повстання в Києві, передають Патріоти Україн...