Тільки для відмінників: Російські школярі навчатимуться за партами з портретами знищених в Україні військових (фото)

У російському Красноярську закупили 50 "парт героїв" із портретами ветеранів Другої світової війни, Афганістану, Чечні та учасників війни проти України. За такими партами зможуть сидіти лише відмінники. На закупівлю таких парт Крайовий палац молоді у Красноярському краї витратив 290 тис. руб. Про це пише Daily Storm з посиланням на дані про держзакупівлі, передають Патріоти України.

Згідно з документацією, постачальник зобов'язаний зробити 50 макетів шкільних парт у межах проєкту "парта героя", роздрукувати 50 наклейок та нанести їх на торець парти та її стільницю, захищену оргсклом.

"Парта героя" – проєкт партії "Єдина Росія", який стартував ще 2018 року. В межах проєкту у школах розміщують стилізовані столи із зображеннями портретів героїв, з фактами їхньої біографії та заслугами. Навчатися за такими столами дозволяють лише відмінникам.

Спершу на столах розміщували портрети ветеранів "Великої Вітчизняної війни" (так в РФ називають Другу світову), чеченських та афганських воєн. Однак із початком повномасштабного російського вторгнення до України "парти героїв" почали присвячувати учасникам "спецоперації".

Так, у середині травня в одній зі шкіл Чити встановили парту на честь старшого матроса Микити Михайлова, який загинув у війні проти України. Він був випускником цього навчального закладу, закінчив школу 2016 року. "На урочистому заході були присутні почесні гості: мати і тітка загиблого бійця", – повідомляє портал chita.ru.

Відпочивав у Франції: Нардеп із Харкова здасть мандат

п’ятниця, 3 лютий 2023, 19:15

Парламентаря Ігоря Абрамовича наступного тижня позбавлять депутатського мандату. Про це розповів нардеп Олексій Гончаренко у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України. "Ще на наступному тижні здадуть мандати Столар та Абрамович. Цікаво, що буд...

Є ознаки підготовки до виходу на бойовий курс: В ОК "Південь" розповіли про маневри кораблів РФ у Чорному морі

п’ятниця, 3 лютий 2023, 18:48

З ранку 3 лютого в Чорному морі зафіксовано активність корабельного угруповання держави-терориста Росії. Це може свідчити про підготовку до виходу на бойовий курс. Про це в коментарі "24 каналу" повідомила речниця оперативного командування "Південь" На...