Тільки початок? Печерський суд заблокував низку українських сайтів

Рішенням судді Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів.

Печерський райсуд Києва прийняв рішення про обмеження доступу до десятків сайтів. Про це повідомляє платформа для блогерів Еnigma.ua, яка також виявилися заблокована, передають Патріоти України.

Зазначається, що спочатку користувачі “Фрінет” бачили повідомлення про блокування платформи на підставі указу президента України від 15 травня 2017 року, яким також блокувався доступ до російських ВКонтакте, Yandex, Mail.ru та ін..

Пізніше провайдер “Фрінет” повідомив, що доступ до ресурсу обмежений “у відповідності з вимогами чинного законодавства та/або рішенням суду”. Інформація про рішення суду також доступна на сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації.

«Постанова вимагає блокувати нас майже на всіх великих провайдерах, у тому числі мобільних, через це у більшості наших користувачів вже почалися проблеми з доступністю сайту», – йдеться в повідомленні Еnigma.ua.

За даними Еnigma.ua, причиною блокування сайту стало розміщення матеріалу під назвою «В Україні багато правоохоронців об’єднуються в ОЗУ для боротьби з правозахисниками».

Крім того, рішенням судді Печерського райсуду Сергія Вовка виявилися заблокованими близько 20 сайтів, серед яких https://trident-ua.info, https://blogs.korrespondent.net, https://informator.news/.

Платформа вже звернулася до адвокатів, і збирається через суд скасувати це рішення і “вимагати покарання для тих, хто вирішив заблокувати сайти через кримінальну справу, яке не має ніякого відношення до ресурсів і їх власників”.

Хіти тижня. "Люди Трампа под Капитолием, кто они? Очень ведь интересные персонажи", - Анти-Колорадос

неділя, 24 січень 2021, 2:00

"Постепенно и часто – методом "от противного", становится понятно то, что должно было произойти в США 6 января. Сейчас Сеть просто наводнена материалами о том, что ФБР конвейером задерживает участников штурма Сената и они пытаются рассказать о том, что...

З архіву ПУ. "Главная ошибка Майдана: не дочистили, когда можно было. Слишком наивными все еще были", - Арестович

неділя, 24 січень 2021, 0:35

Серед недочищених виявився і колишній "кат Майдану", а нині заступник голови ОПУ Олег Татаров, котрому автор цього посту через рік після публікації гаряче тисне руку при зустрічах на Банковій. "Политические задачи Путина, Зеленского и Авакова, Медведчу...