"Тільки скажу це в обличчя Зеленському": Єдина "слуга", яка не підтримала законопроект про олігархів, готова вийти з фракції

Єдиним народним депутатом від фракції "Слуга народу", який не підтримав законопроект про олігарха, прийнятий 1 липня за основу, стала Людмила Буймістер. Після цього вона заявила про готовність вийти з фракції. Про це народна обраниця розповіла в коментарі для ЗМІ, передають Патріоти України.

Якщо Буймістер вийде з фракції, вона не втратить депутатський мандат, тому що була вибрана не за партійним списком, а по мажоритарному округу (№223). За словами нардепа, керівництво "Слуг народу" ще не пропонувало їй вийти з фракції, але глава фракції Давид Арахамія раніше публічно заявляв про можливе виключення тих "слуг", хто не підтримає законопроект.
"Але я керівництву партії можу полегшити роботу, щоб не збирати голоси, я готова сама вийти з фракції. Якщо президенту справді не потрібна експертиза в арбітражі, не потрібна альтернатива і експертиза в енергетиці, це мої основні питання останні два роки. Дуже важко боротися з "вітряними млинами".
У нас повністю олігархічні регулятори, які повинні бути незалежними. Не працює Антимонопольний комітет. Не приймаються реформи, щоб вони заробили. Якщо моя експертиза не потрібна, тоді я сама готова вийти зі "Слуги народу". Єдине що, я б сказала це особисто пану Зеленському в обличчя. Думаю, що це справедливо", - сказала Буймістер.
Тим часом точної дати, коли збирається написати заяву про вихід з фракції вона не назвала. За словами нардепа на даний момент немає офіційної інформації про те, що буде ініціюватися виключення, а керуватися словами Арахамії вона не хоче.
"Я не голосувала. Об'єктивно кажучи, треба покласти край практиці голосування за антиконституційні законопроекти. Це вже не практика першого року. Ми потрапили до конституційної кризи. І ми просто з неї ніколи не вийдемо", - пояснила депутат, чому не підтримала законопроект.
Джерело: LB.ua

Армія Азербайджану взяла під контроль дороги на північ від Лачинського коридору та звинуватила росіян у порушенні угод

субота, 25 березень 2023, 18:14

ЗС Азербайджану взяли під контроль дороги Ханкенді-Халфалі-Туршсу і Ханкенді-Косалар-Мірзаляр-Туршсу на північ від Лачинського коридору. Про це пише Haqqin.az, передають Патріоти України. Цими шляхами, за твердженням Міноборони країни, відбувається пос...

"Сам не вмію, але мені скачують": Пєсков підтримав ідею про "піратство"

субота, 25 березень 2023, 17:59

Прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков підтримав свого політичного "друга" заступника голови Ради Безпеки Російської Федерації Дмитра Медведєва з приводу "піратства" у РФ, передають Патріоти України. У коментарі російським ЗМІ Пєсков зізнав...