Тільки смерть. "Ротація не передбачена": У Держдумі РФ заявили, що до кінця війни не відпустять мобілізованих

Повернення росіян, мобілізованих восени 2022 року, не передбачається до завершення бойових дій в Україні. Таку заяву зробив керівник комітету Держдуми РФ з оборони Андрій Картаполов в інтерв'ю "Лента.ру", передають Патріоти України.

"Вони повернуться додому після завершення спеціальної військової операції, — заявив Картаполов. — Ротація ніяка не передбачена. Їм належить відпустка за кожні шість прослужених місяців".

За словами російського чиновника, мобілізовані зараз перебувають у відпустці. Раніше губернатор Ленінградської області Олександр Дрозденко заявляв, що просив президента і міністра оборони РФ провести ротацію мобілізованих. За його словами, російські військовослужбовці перебувають в Україні вже протягом 11 місяців і їм "безумовно потрібна ротація".

Зі свого боку, депутат Держдуми Андрій Гурульов заявив, що не бачить, шляхом чого можна було б проводити ротацію, оскільки, за його словами, нової мобілізації точно не буде, а наразі триває набір контрактних службовців. Гурульов вважає, що нова хвиля мобілізація буде неефективною, і економіка РФ втратить робочі руки.

Оце так: У Бундестазі не підтримали пропозицію розширити допомогу Україні і надати ракети Taurus

четвер, 22 лютий 2024, 16:53

У Бундестазі не вистачило голосів, аби підтримати пропозицію щодо розширення військової допомоги Україні. Таким чином німецька влада в черговий раз відклала питання про передачу українській армії крилатих ракет повітряного базування Taurus, передають П...

"Дрон, арта, лопата": "Мадяр" дав пораду військовим, як вижити на "нулі"

четвер, 22 лютий 2024, 16:42

Український військовий, командир роти "Птахи Мадяра" Роберт Бровді з позивним "Мадяр" дав пораду військовим, як забезпечити власну безпеку та виконати бойові завдання на першій лінії фронту.Про це "Мадяр" розповів у відеозверненні, передають Патріоти У...