"Тільки у нас є повага до людини та її прав": Симоньян і Соловйов придумали "купити Україну", але без Львова

Топ-пропагандисти РФ відпрацьовують мільйонні гонорари порцією нісенітниць про гуманну Росію та дивними мріями про випуск тисячі танків та мільйонів снарядів, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал "НеШутки", пропагандист Соловйов цілком серйозно заявив, що Росія - єдина країна, в якій "неухильно дотримуються прав людини". "Єдина країна, де є свобода, повага до людини та її прав - це Росія. Єдина країна, яка високо підняла європейські цінності", - заявив опальний пропагандист.

Інша топ-пропагандистка Маргарита Симоньян взагалі "відзначилася" неймовірною заявою про те, що Росія може "купити Україну" за заморожені в Європі активи. "Ось у мене яка ідея з'явилася: є ж наші 300 мрд доларів арештованих. Вони нам їх віддати не можуть. Я пропоную вихід - вони виплачують ці гроші в рахунок нашої покупки тих земель, які хочуть бути з нами. Це принципово - нам потрібні ті, хто хоче бути з нами. Львів нам не потрібен. А ось люди, які хочуть бути з нами на своїй землі, ці гроші відправлять Україні нібито за них. Вони це називатимуть репараціями, а ми це назвемо покупками", - заявила Симоньян.

Як завжди, не обійшлося без загроз у тому, що РФ "ще нічого не починала", а зараз як почне, як випустить тисячі танків та мільйони снарядів. "Час на жарти закінчився. Ми повинні тихо і спокійно всім наваляти... Жарти закінчилися", - додав Соловйов з божевільним виразом обличчя.

Поки Путін бомбить Україну: у Чувашії помер пацієнт, якого везли на тачці до швидкої, бо водій не ризикнув їхати хистким мостом (відео)

середа, 31 травень 2023, 17:59

Поки Росія зайнята знищенням українських міст і сіл, у російських регіонах хворих до карет швидкої допомоги доводиться буквально тягнути на собі їхнім близьким. Такий випадок було зафіксовано, наприклад, у Чувашії, де водій швидкої не ризикнув їхати бе...

"Зустрічайте, росіяни, нову еліту": Пригожин схвалив відпочинок своїх дітей під час "бахмутської м'ясорубки"

середа, 31 травень 2023, 17:55

Очільник російської ПВК “Вагнер” Євген Пригожин відповів на закиди щодо відпочинку своїх дітей у Карелії під пісні про "еліту" у розпал "бахмутської м'ясорубки". Відео вечірки за участю молодших Пригожиних оприлюднив телеграм-канал "ВЧК-ОГПУ", передают...