"Тіло Навального стане черговим актом драми. Путін гарантовано перейде "грань допустимого", - Олександр Невзоров

Культовий російський журналіст Олександр Невзоров прокоментував ситуацію з невидачею родичам тіла померлого російського політика Олексія Навального.

««Тіло Навального» стане черговим актом драми. Воно — окрема історія. Звісно, мати і дружина останнього романтика росії — мають право вимагати труп для пієти та поховання. Але й путін у праві «до посиніння» тягати цей труп по своїм моргам і підвалам, під приводом «вивчення причин смерті».

Як відомо, у росії виведено особливу породу істот. Вони називаються судмедексперти. Їхнє завдання — приховати справжні причини смерті та намалювати ті, що продиктує режим. Приклади «бунту» експертів та «розриву тільників» в ім'я «точності та правди» — невідомі.

Можливо, на трупі Навального є сліди насильства. Тоді, винаходячи нові прийменники, тіло приховуватимуть якнайдовше.

Можливо, вбили акуратно — і тоді, розпотрошене, але напудрене тіло буде віддано.Можливо, сім'я спробує зробити своє дослідження.

Але! За кордон небіжчика не випустять. А жодна «незалежна та вільна» експертиза в Росії неможлива. Експерт — не дурень. Розуміє, що його одразу покладуть на сусідній із Навальним стіл. Тож з будь-якими мріями про з'ясування справжніх причин слід попрощатися.

Але! У сім'ї є могутній козир: похорон. Ось він може стати причиною реально масових та емоційних подій. Поховання — дуже пікантна процедура, для будь-яких homo — завжди сакральна. Бити дубинками по труні і вдові не дозволяється.

А путін, «розганяючи та приборкуючи» — гарантовано перейде «грань допустимого». В історії багато цікавих подій розросталися саме «з похорону»", — написав журналіст.

Росіяни засвітили виробничу лінію новітньої ББМ "Курганец-25": Що відомо про новинку, котра покликана замінити ще радянські зразки в армії недоімперії (фото)

неділя, 16 червень 2024, 8:05

У 2015 році з "Арматою" на параді в Москві показали низку бронетехніки разом з "Курганцем". Відтоді російська армія так і не отримала ані Т-14, ані ББМ у стрій, окрім дослідних партій. . Російські пропагандисти показали виробничі потужності Кургансько...