
Тіло 15-річної дівчини, яку вбили російські окупанти, знайшли майже через два роки в морзі білоруського міста Мозир. Про це стало відомо з новин на білоруському телебаченні, передають Патріоти України.
У 2022 році родина 15-річної Аріни намагалась виїхати з Києва в безпечне місце. На Житомирській трасі їхню машину розстріляли російські солдати. Батьки загинули, Аріна була поранена, її з молодшою сестрою Лєрою забрали росіяни.
Згодом Лєру віддали бабусі й дідусю до Умані, а от старшу сестру не могли знайти впродовж двох років. Увесь цей час тіло Аріни перебувало у морзі міста Мозир у Білорусі, а потім його відправили до окупованої частини Луганської області. Дівчину впізнали вже за ДНК і поховали біля батьків в Умані.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: