
Російські окупанти у Новогорівці на Запоріжжі у п'яній бійці вбили "мобіка" Віталія П. із Курської області. Тіло "товариша" путінські солдати викинули на смітник, де його обгризли собаки. Моторошні подробиці загибелі мобілізованого російського вояки повідомив автор Telegram-каналу "Досьє шпигуна", передають Патріоти України.
Він зазначив, що рештки тіла у такому стані знайшли місцеві жителі, які викликали "правохоронців" – на виклик приїхали співробітники МВС, що прибули з РФ. "Після того, як співробітники переконалися, що це труп російського військового, вони зовсім розгубилися – розбиратися із загиблим поза зоною бойових дій чоловіком, ще й військовослужбовцем ще той геморой", – зазначив автор каналу.
Далі, за його словами, "поліцейські" вирішили відвезти тіло до найближчого великого населеного пункту – Василівки. "Там, на південно-східній околиці вони "викинули" тіло на смітник, залишивши "задоволення розбиратися з трупом" своїм колегам", – додали у дописі.

Зазначається, що Василівським співробітникам МВС вдалося ідентифікувати тіло та його убивць, якими виявилися товариші Віталія, з якими останній вступив у конфлікт у стані алкогольного сп'яніння. Знайшли "поліцейські" з Василівки також і колег, які підкинули їм "знахідку", але через нестачу кадрів далі рапорту справа не пішла.
Врешті, за даними автора каналу, було ухвалено рішення захоронити тіло і зачислити загиблого Віталія до списку "зниклих без вісти".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...