Обов'язковою реєстрація стане вже з 1 липня наступного року. І вона буде платна.

У тексті законопроекту йдеться, що в Російській Федерації вводиться платна реєстрація всіх гаджетів, які працюють в мережах операторів стільникового зв'язку і мають міжнародний ідентифікатор мобільного обладнання IMEI, повідомляють Патріоти України із посиланням на російські ЗМІ.
Автори законопроекту пояснюють, що обов'язкова реєстрація електронних пристроїв нібито допоможе більш ефективно боротися з крадіжками смартфонів. Крім того, це полегшить життя офіційним дистриб'юторам, оскільки обмежить непрямі поставки техніки в країну.
Слід зазначити, що платною процедура буде тільки лише для нових пристроїв. Однак реєструвати доведеться і техніку, яку громадяни ввозять з-за кордону самостійно.
В іншому випадку оплачувати реєстрацію будуть дистриб'ютори. Вартість реєстрації невисока - на даний момент автори законопроекту пропонують обмежитися 100 рублями. Щоправда, для смартфонів з 2 сім-картами доведеться реєструвати обидва IMEI, і, відповідно, заплатити доведеться вже 200 рублів. Гаджети, які не пройшли реєстрацію, будуть блокуватися мобільними операторами.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...