Тюрма народів прогресує: У Підмосков'ї збираються арештувати більше 40 000 підданих Путіна

У підмосковному Красногорську старша слідча Преображенська зажадала затримати 43 000 глядачів стріму полковника армії Михайла Шендакова, обвинуваченого у справі про екстремізм. Про це повідомляють «Грані.ру» з посиланням на матеріали справи, інформують Патріоти України.

Згідно з документом, підписаним Преображенською, відео Шендакова подивилися не менше 43 386 глядачів, під ним було залишено 867 коментарів. Слідча попросила начальника відділу карного розшуку міського УМВС «забезпечити явку» людей, які подивилися відео, в міський відділ Слідчого комітету.

Полковника Михайла Шендакова заарештували в жовтні 2020 року, після того, як він двічі не з'явився в суд через те, що був в цей час заарештований в адміністративних справах. Кримінальну справу про порушення ненависті або ворожнечі (частина 1 статті 282 КК) проти нього завели в лютому 2020 року через відео «Сурков обіцяв Донбасу війну». Як вважає слідство, в ролику є ознаки порушення ненависті до соціальної групи «співробітники правоохоронних органів» - а саме до співробітників ФСБ. Також, на думку СК, Шендаков в тому ж ролику закликає до насильницьких дій стосовно співробітників ФСБ, що стало причиною другої справи про заклики до екстремізму (частина 2 статті 280 КК). Сам полковник не визнає провину.

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...

Жінки та діти перелякані: У Фінляндії втікачів від мобілізації у Росії поселили разом із укранськими біженцями

неділя, 2 жовтень 2022, 15:29

У Фінляндії російських дезертирів почали селити у центри, де проживають українські біженці. Такі випадки зафіксовано вже у кількох фінських містах, українки скаржаться, що бояться за себе та своїх дітей. Реагуючи на ситуацію, українці вже звернулися до...