"Тюрьма народов" - це карма: Росія обігнала всю Європу за кількістю ув'язнених

По видатках на утримання ув'язнених Росія - навпаки - знаходиться на останньому місці.

Росії вдалося утримати лідируючі позиції в Європі за кількістю ув'язнених у тюрмах. Як повідомляють «Відкриті медіа», до такого висновку дійшли експерти Університету Лозанни в доповіді, підготовленій для Ради Європи, інформують Патріоти України.

За останніми офіційними даними, за гратами і колючим дротом в Росії знаходяться 519,6 тисячі осіб. За відносною кількістю ув'язнених - 356 осіб на 100 тисяч населення - РФ поступається лише Туреччині, де «сидять» 357 громадян з кожних 100 тисяч.
Російський показник більш ніж удвічі перевищує середньоєвропейський (102,5 ув'язнених на 100 тисяч населення) і високий навіть по міркам найближчих сусідів. Для порівняння: в Грузії - 252 ув'язнених на 100 тисяч жителів, в Азербайджані - 235.
Саме нечисленне тюремне населення в Ісландії (45 ув'язнених на 100 тисяч жителів), Фінляндії (50 на 100 тисяч), Нідерландах і Норвегії (59 на 100 тисяч). За смертністю в місцях позбавлення волі Росія також посідає перше місце: за 2019 рік та січень 2020-го померли 2420 осіб. По видатках на утримання ув'язнених Росія - навпаки - знаходиться на останньому місці.
Незважаючи на найбільший тюремний бюджет в Європі (4,1 млрд євро), витрати на кожного ув'язненого складають лише 2,8 євро в день. У Болгарії утримання одного ув'язненого обходиться в 5,7 євро в день, в Азербайджані - в 9 євро. На другому місці за загальним обсягом витрат на ув'язнених Великобританія - 3,9 млрд євро при витратах в 136 євро на людину в день і Німеччина - 3,5 млрд євро при вартості одного дня утримання ув'язненого в 149 євро.

Хіти тижня. "Зброя почищена. Місця пристріляні. Метрів зі 150-ти вб'ю": Кравчук обіцяє відстрілювати росіян до останнього, захищаючи власну домівку, в разі повномасштабного вторгнення (відео)

понеділок, 12 квітень 2021, 2:00

Глава української делегації в Тристоронній контактній групі (ТКГ) і перший президент Леонід Кравчук заявив, що готовий вести оборонні бої на території свого будинку в разі повномасштабного вторгнення армії РФ. . Про це Кравчук розповів в ефірі телекан...

Резонанс тижня. На Донбасі три дні тому за загадкових обставин зник боєць 10-ї бригади: Сьогодні тіло загиблого повернули окупанти

понеділок, 12 квітень 2021, 1:00

У вівторок, 6 квітня, з тимчасово окупованої території Донбасу повернули тіло військовослужбовця 10-ї гірсько-штурмової бригади, який зник безвісти минулого тижня. У командуванні бригади повідомили, що зникнення військовослужбовця виявили ввечері у суб...