Тюрма за "переговори" з Москвою: У політсилі Вакарчука придумали жорсткий закон

Законопроект, який опублікувала партія "Голос", розширює статтю 111 "Державна зрада" Кримінального кодексу.

Партія Святослава Вакарчука "Голос" хоче криміналізувати "сепаратні переговори" з представниками держави-агресора. Про це заявили у політсилі, передають Патріоти України.

Сепаратними переговорами в законопроекті називатимуть переговори від імені України "без належного уповноваження органів державної влади України" щодо внутрішньої і зовнішньої політики України з посадовими особами іноземної держави, визнаної Верховною Радою агресором.

"Партія пропонує уповноважити СБУ запобігати та протидіяти таким переговорам, а Нацраді з питань телебачення і радіомовлення — позбавляти ліцензії мовників, які підтримують зрадників інформаційно", - йдеться у повідомленні.

Законопроект, який опублікувала партія, розширює статтю 111 "Державна зрада" Кримінального кодексу. Покарання за "сепаратні переговори" — позбавлення волі на 13-15 років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років.

Також "Голос" пропонує додати до переліку неприпустимих дій заклики до насильницької зміни конституційного ладу України, поширення інформації, що посягає на територіальну цілісність і суверенітет України або виправдовує агресію проти України чи окупацію її території.

Справи турецькі: Таємний план Кремля знайшли на московській помойці

середа, 21 серпень 2019, 22:07

Росіяни сподівалися домовитися із турками про обслуговування російських платіжних карт "Мир". Телеграм-канал Baza в понеділок опублікував фотографії документів, знайдених на звалищі в Підмосков'ї, в одному з яких згадувалися переговори в Мінфіні РФ по ...

"Мюнхенська змова-2" не пройде? Німеччина категорично відкинула ідею Макрона та Трампа про повернення Росії до G8, нагадавши про Крим та Донбас

середа, 21 серпень 2019, 21:43

Президентам Франції та США нагадали, що "обидві ситуації зберігаються". Німеччина виступила проти повернення Росії до "Великої вісімки", ініційованого президентами США і Франції Дональдом Трампом і Еммануелем Макроном. Про це з посиланням на прес-секре...