"Это для Путина смерть. Если Донбасс вернется в Украину, то все скажут, что он трус, слабак и баба", - Орєшкін

Повернення окупованого Донбасу під контроль України означатиме політичну смерть президента РФ Володимира Путіна. Таку думку висловив російський політолог Дмитро Орєшкін, передають Патріоти України.

"Це ж для Путіна смерть. Якщо Донбас повернеться, то всі скажуть, що він боягуз, слабак, баба", – заявив він. На думку Орешкіна, виборці Путіна, налаштовані мілітаристськи, будуть дуже розчаровані.

Разом з тим політолог переконаний, що в найближчій перспективі Донбас не буде реінтегрований в Україну, а також не ввійде до складу Росії.

"Приєднувати ці території Путін не буде", – запевнив він. Зокрема, тому, що такий крок принесе керівництву РФ величезні дипломатичні і економічні втрати. "Для Росії ідеальний варіант – залишення цієї території в підвішеному стані. Щоб це була зона впливу Москви, а платив за розбиті тарілки Київ", – переконаний політолог.

Він додав, що керівництво України не налаштоване повертати Донбас на умовах Москви. "Думаю, вони весь час будуть говорити – "обов'язково повернеться" і т.д. Але за довгий період життя я жодного разу не бачив, щоб такі шматки території поверталися назад", – зауважив Орєшкін.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. "Здається мені, що ми наближаємося до: "Я втомився, я йду", - Волошина

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:30

Влада робить все, щоб сумнівів у її неадекватності не залишилося навіть у найзапекліших прихильників. "Дві новини поруч - "Літаки летять, будемо всіх бомбить" і Кравчук замість Кучми на переговорах в Мінську. У риториці є спосіб знецінення аргументів о...

Тепер тікати тільки на Ростов? Мін’юст США звинуватив Коломойського та Боголюбова в крадіжках та відмиванні мільярдів з Приватбанку

п’ятниця, 7 серпень 2020, 20:28

Якщо США видадуть ордер на арешт дніпровського олігарха, то про подорожі світом можна буде забути, та й відсидітись не тільки в Україні, а навіть і в Ізраїлі, чи Швейцарії буде проблематично. У четвер міністерство юстиції США звинуватило українського о...