"Это не позор, а первый шаг к миру": Бійцям ЗСУ на Донбасі розсилають провокативні SMS (фото)

У такий спосіб за допомогою SMS-розсилки українських військових знову спробували переконати покинути свої позиції на Донбасі.

Військовослужбовцям Збройних сил України в зв'язку з домовленістю розвести війська на Донбасі почали приходити SMS-повідомлення дивного змісту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив журналіст Костянтин Реуцький, показавши підтверджувальні фото, передають Патріоти України.

"Спам для бійців ЗСУ. Напередодні "другого Мінська" і наші дні. Змінюється текст, але не мета", – написав він, порівнявши нові повідомлення з отриманими в лютому 2019 року.

"Розведення силне ганьба, а перший крок до миру",йдеться в нових SMS, які отримали бійці ЗСУ. "Оточення немає, йдемо", – написано в попередніх.

Вбивця новітніх російських Т-72: З'явилося ефектне відео можливостей українського Т-64 зразка 2017

субота, 25 січень 2020, 21:40

З'явилося відео можливостей українського модернізованого Т-64, зразка 2017 року. Відповідне звіт опублікував Defense Express Channel, зазначають Патріоти України. Танк оснащений новим динамічним захистом, цифровим зв'язком, супутниковою навігацією, при...

Банкова дала "Залізничнику" команду "Фас"? Лещенко розповів, які ще посади випрошувала у Зеленського Тимошенко

субота, 25 січень 2020, 21:33

За словами Лещенка, коли Тимошенко вийшла на Банкову після перемоги Зеленського на виборах, вона просила для своїх людей три посади: “Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державну продовольчо-зернову компанію України та Бердянський...