"То тільки на "Першому каналі" - танки, а тут нема нічого": Окупант закликав друга не йти воювати в Україну. Перехоплення

осійський окупант поскаржився на брак важкої техніки, за його словами, на фронті немає тих танків, які показують по росТБ. Загарбник також розповів, що командування російської армії ні за що має життя своїх солдатів і не з'являється на передовій, передають Патріоти України.

Про це стало відомо з розмови окупанта з його другом, перехопленої Головним управлінням розвідки Міноборони України. Росіянин закликав приятеля не йти воювати проти України.

"Це не війна, це – п***ець. Усім на всіх по**й – йдіть живіть в каналах, рийте ями, живіть там, пішли на**й взагалі, це ваша посада – все, вся відповідь керівництва. Вас 300 тисяч – по**ю взагалі, вас таких до**я", – сказав воєнний злочинець.

Він також висловив невдоволення забезпеченням: окупанти не мають ні їжі, ні води. А щоб отримати якісний теплий спальний мішок, російському військовому довелося вкрасти його з позиції українських захисників.

"Тому не смій сюди йти і знай, що це повне лайно. Тільки на Першому каналі танки-х**нки – ту немає ні**я, братан, тут у тебе їжі немає, ти п'єш з калюжі", – поскаржився військовий "другої армії світу".

Перехоплення містить ненормативну лексику, 18+!


Україну таємно озброїли американськими ЗРК MAAWLR

середа, 24 червень 2026, 22:50

На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...

Все чітко прораховано: Зеленський зробив гучну заяву про операцію в Криму

середа, 24 червень 2026, 22:37

Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...