За місто Бахмут на Донеччині тривають запеклі бої між Силами оборони України та російськими загарбниками. Зіткнення відбуваються у міській забудові, іноді наших захисників відділяють від противника лічені метри. Кадри одного з таких боїв 49-й окремий стрілецький батальйон "Карпатська Січ" показав у себе в Telegram, передають Патріоти України.
Під час нього українські військові перебували в одному з частково вцілілих будинків, а в сусідньому вже був ворог. Противника, який був зовсім поруч, закидували гранатами. Одна з них влучила просто у вікно, із якого вели вогонь росіяни. Судячи з усього, вибух гранати був результативним.
Також постійно було чутно постріли зі стрілецької зброї. "За лексику вибачайте, війна", – зазначили військові.
Росія нині має серйозні труднощі з виконанням плану набору нових контрактників. Про це заявив речник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в ефірі телемарафону Єдині новини, передають Патріоти України. Таким чином розвідник про...
ЗСУ нібито збиралися провести операцію в глибокому тилу ворога. З цього приводу міністр оборони РФ телефонував главі Пентагону, що, як зазначають американські журналісти, досить незвично. На початку липня міністр оборони США Ллойд Остін отримав проханн...