Тоді будуть обмін товарами та інші справи: Кравчук назвав умови відновлення нормальних відносин із Москвою

Відносини між Україною і Росією можуть бути відновлені, якщо конфлікт на Донбасі буде вирішений на користь Києва. А це питання часу. Про це заявив перший президент України, голова тристоронньої контактної групи по Донбасу Леонід Кравчук в розмові з URA.RU, передають Патріоти України.

Він висловив думку, що якщо Україна стане членом НАТО, це змінить розклад сил. "Росія змушена буде без силових якихось методів, ми категорично проти силових методів, піти з Донбасу і дати Україні можливість бути самостійною, незалежною державою. Можна буде тоді налагодити двосторонні відносини. Це вже питання часу. Жити треба по-іншому. Жити так, як зараз, це постійно війна, це смерть, руйнування і біда", – сказав екс-президент.

Також він зазначив, що обидві країни повинні направити свої зусилля на вирішення внутрішніх проблем, а не на війну. "І Україна, і Росія мають чим займатися, що вирішувати, де зосередити зусилля. Є колосальні ресурси, ресурси природні, людські, є талановиті люди. Займіться ви своїми справами, ми своїми справами. Налагодимо нормальний кордон, не будемо воювати, будемо (здійснювати) обмін продуктами, обмін виробничими виробами, торгівлю та інші справи", – додав Кравчук.

​Ну прямо як їх друзяки-росіяни: Військовий корабель Ірану вторгся в територіальні води Естонії

неділя, 25 липень 2021, 9:20

Військовий корабель Ірану Sahand, що прямував до Санкт-Петербурга, без дозволу зайшов в територіальні води Естонії з північно-західного боку острова Осмуссаар. Про це інформує видання ERR з посиланням на заяву естонського департаменту поліції і прикорд...

Радник "завгоспа" Зеленського має право на приватну думку: Високопоставлений американський дипломат прокоментували заяву Арестовича про "переорієнтацію України на Схід"

неділя, 25 липень 2021, 9:08

Тимчасовий повірений у справах США, заступник помічника держсекретаря США з питань Європи та Євразії Джордж Кент раніше зауважив, що ніколи не бачився з Арестовичем. Кент сумнівається, що посадовець представляє офіційну позицію влади, повідомляють Патр...