Тоді їй було 29 років: У мережі обговорюють таємничу матір молодшого сина Лукашенка (фото)

У мережі заговорили про матір позашлюбного сина президента Білорусі Олександра Лукашенка Миколи. Ім'я жінки Лукашенко не розкриває, проте за даними ЗМІ мамою Миколи є лікар Ірина Абєльська, передають Патріоти України

Абєльська - колишній особистий лікар білоруського президента, зараз вона є головним лікарем в клініці Управління справами президента. Довгі роки про було невідомо, хто є матір'ю молодшого сина-красеня Лукашенка. За даними білоруських ЗМІ хлопця народила Ірина Абєльська, проте в мережі немає жодної спільної фото жінки зі своєю дитиною.

В середині 90-х Абєльська працювала особистим лікарем Лукашенка. За заявами інсайдерів, робочі стосунки глави держави і його підлеглої досить швидко вийшли на інший рівень, а в 2004-му на світ з'явився їхній син.

Офіційно Олександр Лукашенко з 1975 року перебуває в шлюбі з Галиною Желнерович, але, за чутками, не живе з нею з початку 90-х. Від цього союзу у політичного лідера є двоє синів – Віктор і Дмитро. Про матір Миколи Лукашенко-старший вважає за краще не говорити: лише в одному з інтерв'ю він згадав, що його матір за професією лікар.

Також у Ірини Абєльської є старший син Дмитро від першого шлюбу. Хлопець пішов по стопах мами і став медиком. Зараз жінка працює в Республіканському клінічному медичному центрі Управління справами президента, де вона займає пост головного лікаря.

На час знайомства з президентом вона була ендокринологом в 9-й республіканській клінічній лікарні. На той момент їй було 29 років.

Молода і красива Абєльська початку супроводжувала першу особу Білорусі всюди – на робочих зустрічах, в ділових поїздках, у відпустці. Під час єдиного візиту Лукашенка до Франції, той нібито виселив із сусідньої кімнати міністра закордонних справ, щоб розмістити поруч з собою Ірину.

У 2001 році фаворитка Лукашенка стала головним лікарем в лікарні Управління справами президента, а її мати, Людмила Постоялко, тоді була призначена міністром охорони здоров'я. Наявність приватних стосунків з Іриною Олександр Лукашенко не афішував, поки в 2004 році жінка не народила сина Миколу.

З архіву ПУ. Помилка по Фрейду? На з'їзді "Слуги народу" трапився конфуз через російську агресію (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:30

Дуже конкретне і болюче для багатьох українців словосполучення "російська агресія" перетворилося на незрозумілу "осійську агресію". На з'їзді партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", який відбувся 9 червня 2019 року, допустили п...

З архіву ПУ. "Взяти вас у список? Все чисто?": У Зеленського виник новий конфлікт з журналісткою (відео)

понеділок, 3 серпень 2020, 23:05

Ймовірно, перепалка сталася з журналісткою "Прямого", з яким у президента натягнуті відносини. Президент України Володимир Зеленський вступив в суперечку з журналісткою в день з'їзду політичної сили "Слуга народу", 9 червня 2019 року. Інцидент стався "...