Тоді починати варто з рідного татуся та дяді Вови: Дочка Пєскова виступила за смертну кару для "недолюдей"

Лізу Пєскову зовсім не бентежить той факт, що вона узялася вирішувати питання чужих життя та смерті.

Ліза Пєскова. Фото: соцмережі.

Дочка прес-секретаря президента Росії Дмитра Пєскова Єлизавета, яка вчила росіян скромності, опинилася в центрі чергового скандалу. У цей раз вона висловилася про гомосексуалізм і страту. Пєскова вважає, що з точки зору релігії нетрадиційна орієнтація неприйнятна, з точки зору природи - протиприродна, передають Патріоти України.

Вона також висловила і свою точку зору з приводу гомосексуальності, вважаючи, що «цю практику не потрібно пропагувати». На питання про те, чи не бентежить її покарання у вигляді смертної кари за гомосексуалізм Пєскова відповіла: «Нет. Есть законы природы, а такие вещи для меня — харам».

Однак пізніше Єлизавета видалила цю «сторіз». Фото Пєскової в довгій закритій сукні з її глибокодумними висловами опубліковано в Facebook на сторінці «ЛентаЧ». «Лиза Пескова нормально относится к смертной казни за гомосексуализм. Тем не менее, первую историю уже удалила», — написали під світлиною.

Користувачі соцмережі обурені самою Пєсковою, її мораллю і поглядами:

«А судьи кто? И кто она такая?»

«И когда она успела изучить все религиозные воззрения за весь период, начиная с архаики?

Хотя, конечно, ценность её выводов такова же, как и мнение стула, за который она держится".

«Да кто такая эта Лиза Пескова, кроме того, что она дочь Усов Пескова? Почему её мнение о чем бы там ни было должно тиражироваться в он-лайн публикациях?»

«А как она относится к смертным казням проворовавшихся чиновников в Китае?»

«То, что является во всех культурах табу или грехом нельзя не внедрять, не пропагандировать на гос уровне».

«Чем гнилее яблонька — тем ближе к ней падают гнилые яблочки. Закон природы, между прочим».

«Скажите, а кто она, кроме того, что дочь пренеприятнейшего человека, почему нам все время подсовывают мнения этой особи?».

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...