"Той, хто каже, що знає, як закінчити війну, - бреше": Вакарчук висловився про ситуацію на Донбасі і жителів ОРДЛО (відео)

Святослав Вакарчук назвав два фактори для об'єднання України.

Святослав Вакарчук. Фото: Фокус.ua.

Закінчення війни на Донбасі – це багатогранний і складний процес. Про це в ефірі українського ТБ заявив музикант, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук, передають Патріоти України.

"Якщо ви побачите людину, яка скаже, що знає точно, як закінчити війну, то це буде неправда. Ця людина лукавить або не розуміє, про що говорить. Це складний багатогранний процес. Я закликаю політиків, які зараз при владі, не обіцяти людям швидко закінчити війну. Обіцяйте зробити все можливе, щоб війна закінчилася якомога швидше на сприятливих для України умовах. Саме це партія "Голос" і буде робити", – сказав він.

Вакарчук назвав два фактори для об'єднання України. "Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він.

Також політик зазначив, що "не можна забувати, що люди, які проживають по той бік межі, теж наші люди і ми повинні протягнути їм руку допомоги". "Ми не повинні сприймати їх, як людей другого сорту", – підкреслив він.

"Пролетіли кілька поверхів": Жінка, яку дістали з-під завалів багатоповерхівки в Києві, розповіла про трагедію (відео)

середа, 29 червень 2022, 15:49

Жінка, яка вижила внаслідок ракетної атаки РФ по багатоповерхівці в Києві, а потім її дістали з-під завалів, прийшла до тями. За словами постраждалої, після обстрілу, у неї та її дочки провалилася підлога під ногами і вони разом пролетіли кілька поверх...

"Російська ракета зупинила її життя назавжди": Катя Осадча показала 6-річну дівчинку, яка загинула на Миколаївщині "Російська ракета зупинила її життя назавжди": Катя Осадча показала 6-річну дівчинку, яка загинула на Миколаївщині

середа, 29 червень 2022, 15:46

Катя Осадча опублікувала в Instagram фото загиблої 6-річної дівчинки внаслідок ракетного обстрілу російськими військами. Знімок супроводжує щемливий допис, в якому ведуча просить закрити над Україною небо, щоб попередити смерті українців. "Це фото для ...