"Той, хто каже, що знає, як закінчити війну, - бреше": Вакарчук висловився про ситуацію на Донбасі і жителів ОРДЛО (відео)

Святослав Вакарчук назвав два фактори для об'єднання України.

Святослав Вакарчук. Фото: Фокус.ua.

Закінчення війни на Донбасі – це багатогранний і складний процес. Про це в ефірі українського ТБ заявив музикант, лідер партії "Голос" Святослав Вакарчук, передають Патріоти України.

"Якщо ви побачите людину, яка скаже, що знає точно, як закінчити війну, то це буде неправда. Ця людина лукавить або не розуміє, про що говорить. Це складний багатогранний процес. Я закликаю політиків, які зараз при владі, не обіцяти людям швидко закінчити війну. Обіцяйте зробити все можливе, щоб війна закінчилася якомога швидше на сприятливих для України умовах. Саме це партія "Голос" і буде робити", – сказав він.

Вакарчук назвав два фактори для об'єднання України. "Перший – це створити на підконтрольних Україні територіях казку. Нам потрібно створити вітрину справжнього життя, де людина буде відчувати себе гідною і захищеною. І коли ми виправимо ситуацію в економіці, коли в країні запанує верховенство права, і до кожної людини будуть ставитися як до кращої з кращих, то я впевнений, що люди на тимчасово окупованих територіях захочуть об'єднається з нами", – пояснив він.

Також політик зазначив, що "не можна забувати, що люди, які проживають по той бік межі, теж наші люди і ми повинні протягнути їм руку допомоги". "Ми не повинні сприймати їх, як людей другого сорту", – підкреслив він.

Хіти тижня. Шойгу перекидає до кордону з Україною частини з Центрального військового округу (фотофакти)

неділя, 11 квітень 2021, 2:00

Російська дослідницька група Conflict Intelligence Team (CIT) оприлюднила докази перекидання до українського кордону частин армії РФ Центрального військового округу, зазначають Патріоти України. Дослідники зазначають: "2 квітня в TikTok з'явилося черго...

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...