Токаєв принизив Путіна прямо в Москві: Російський диктатор тільки нервово смикав ногами (відео)

Світові таблоїди обговорюють чергову появу на публіці Володимира Путіна: його холодну зустріч у Москві з президентом Казахстану Касимом-Жомартом Токаєвим, під час якої російський диктатор до того ж знову дивно смикав ногами, зазначають Патріоти України.

26 листопада у Казахстані відбулася інавгурація Касима-Жомарта Токаєва, переобраного президентом на другий термін. А вже ввечері 27 листопада Токаєв приїхав у Москву, де 28 листопада провів низку зустрічей, включаючи переговори з Володимиром Путіним.

Світові таблоїди — від Великої Британії (Daily Mirror) до Нової Зеландії (NZ Herald) — виявили кілька ознак того, що казахстанський президент не виказав російському диктатору особливої уваги чи тим більше поваги — всупереч символічності візиту Токаєва в Кремль як першої поїздки після інавгурації . Daily Mirror пише, що нібито «союзник» продемонстрував «зневажливе» ставлення до Путіна: наприклад, він відмовлявся зустрічатися поглядом з диктатором і не вступав із ним у діалог на публіці без нагальної потреби.

Йдеться про кілька епізодів відкритих протокольних подій візиту Токаєва в Москву. Так, під час церемонії підписання декларації з нагоди 30-річчя встановлення дипломатичних відносин між РФ та Казахстаном 69-річний Токаєв сів перед Путіним і не став із ним розмовляти.

Коли ж керівники двох держав підписали декларацію перед камерами та обмінялися документами, Токаєв лише на мить підняв свою папку, щоб журналісти могли зробити фото, і поспішив передати її помічникам, залишивши Путіна безглуздо позувати на самоті.

Президент Казахстану виявив підкреслену холодність до російського диктатора і під час брифінгу для ЗМІ, коли вони сіли перед журналістами. «Почати?» — запитав Путін Токаєва, на що той лише коротко кинув: «Так», — навіть не дивлячись на свого візаві.

Аналогічно під час публічної частини Форуму регіонів Росії та Казахстану Токаєв жодного разу не обернувся до Путіна, який сидів поруч, і формально озвучив свою вступну промову. Хоча російський диктатор, намагаючись привітати Токаєва з переобранням, чи не вперше правильно вимовив (а точніше прочитав) його ім'я та по батькові (Касим-Жомарт Кемелевич), а також повертався до співрозмовника, ймовірно, шукаючи його реакції. «Коли Путін вітав Токаєва, здавалося, казахстанський лідер навмисно відвів погляд від розпалювача війни», — вважають журналісти Daily Mirror.

І хоча Путін апелював до «особливого типу відносин» РФ і Казахстану, такі стосунки ніяк не виявляли себе в невербальній комунікації його гостя, робить висновок газета. Більше того, Токаєв заявив Путіну, що хоча він нібито «задоволений тим, як розвивається співпраця між країнами», водночас «треба дивитися вперед, і саме з цією метою я прибув сюди».

Короткий зоровий контакт між ними встановився лише на секунди — під час рукостискання та обміну документами. Як і NZ Herald, британський таблоїд також звертає увагу на «одутле» обличчя Путіна і той факт, що сидячи в кріслі під час зустрічі з Токаєвим, він знову незручно і дивно посмикував ступнями ніг — звичка або необхідність, яку раніше вже не раз помічали за диктатором журналісти. Таку поведінка диктатора газети часом інтерпретують як ознаку можливих проблем зі здоров’ям Путіна.

Чонгарський капкан: лівобережжя Дніпра може перетворитись на "котел" для окупантів

неділя, 29 січень 2023, 11:36

Крим,Чонгар, Снєгирьов Дмитро, російсько-українська війна, Війна, окупанти, Херсонська область, ЗСУ. ЗСУ тримають під вогневим контролем усе лівобережжя Херсонщини: окупанти розуміють, що їхнє південне угруповання затиснуте в кут, та намагаються щосили...

Пригожин – важко контужений: оприлюднено нові деталі удару по штабу "вагнерівців" на Луганщині

неділя, 29 січень 2023, 11:31

Слід зауважити, що незадовго до цього пригожинські канали заявляли про ймовірний замах на шефа "вагнерівців". Послаблення позицій Пригожина пов’язане не лише з внутрішніми конфліктами за сфери впливу у кремлівській верхівці, а й може бути наслідком рез...