
Військовослужбовець РФ розповідає про невдалий наступ солдатів та списання смертей від своїх на користь ЗСУ. Про це ідеться у розмові, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Так, за словами окупанта, командир обіцяв, що їх прикриватимуть міномети, танки та гранатомети, але цього не відбулося.
«Это наших придурков командиров надо обвинять, дебилы…они на смерть отправили, козлы», – нарікає росіянин.
Він також розповідає, від побратима залишила лише голова та рука, а «эвакуация, как всегда, за 2 км от нас». «Их не накажут вот этих, кто не послал помощь…им еще медали за это дадут», – каже окупант.
Росіянин також розповідає, що сапери прочищали дорогу для танка і випадково підірвали будинок, де було 15 російських солдат: «списали типа хохлы подорвали».
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...