
Військовослужбовець РФ розповідає про невдалий наступ солдатів та списання смертей від своїх на користь ЗСУ. Про це ідеться у розмові, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Так, за словами окупанта, командир обіцяв, що їх прикриватимуть міномети, танки та гранатомети, але цього не відбулося.
«Это наших придурков командиров надо обвинять, дебилы…они на смерть отправили, козлы», – нарікає росіянин.
Він також розповідає, від побратима залишила лише голова та рука, а «эвакуация, как всегда, за 2 км от нас». «Их не накажут вот этих, кто не послал помощь…им еще медали за это дадут», – каже окупант.
Росіянин також розповідає, що сапери прочищали дорогу для танка і випадково підірвали будинок, де було 15 російських солдат: «списали типа хохлы подорвали».
Міністерство оборони України підтвердило, що в окупованому Криму протягом останніх днів було завдано ударів по низці ворожих цілей: об'єктах протиповітряної оборони, нафтобазі та газостанції. Таку заяву відомство оприлюднило 22 червня у Facebook, перед...
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...