
Військовослужбовець РФ розповідає про невдалий наступ солдатів та списання смертей від своїх на користь ЗСУ. Про це ідеться у розмові, яку оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Так, за словами окупанта, командир обіцяв, що їх прикриватимуть міномети, танки та гранатомети, але цього не відбулося.
«Это наших придурков командиров надо обвинять, дебилы…они на смерть отправили, козлы», – нарікає росіянин.
Він також розповідає, від побратима залишила лише голова та рука, а «эвакуация, как всегда, за 2 км от нас». «Их не накажут вот этих, кто не послал помощь…им еще медали за это дадут», – каже окупант.
Росіянин також розповідає, що сапери прочищали дорогу для танка і випадково підірвали будинок, де було 15 російських солдат: «списали типа хохлы подорвали».
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...