Тому що жінка: Якого правила Кейт Мідлтон зобов’язана дотримуватися в турах, а принц Вільям - ні

Кейт Міддлтон і принц Вільям повинні дотримуватися певних правил, коли знаходяться у від'їзді та представляють королівську родину. Однак деякі вимоги протоколу стосуються тільки титулованих осіб жіночої статі. Наприклад, є одне правило, якого герцогиня повинна дотримуватися, подорожуючи літаком, а принц Вільям — ні. Виявляється, залишаючи літак, Кейт Міддлтон повинна триматися прямо. Про це повідомляє Express, передають Патріоти України.

Герцогині потрібно випрямити спину і тримати підборіддя паралельно сходам. Це правило етикету існує для того, щоб представниця монаршої родини не тільки продемонструвала бездоганну поставу, а й виглядала залученою в те, що відбувається навколо неї.

«Існує баланс між занадто піднесеним підборіддям, що повідомляє про поспішність, і опущеною занадто низько головою, що означає відсутність інтересу. Герцогині слід тримати спину прямо, підборіддя паралельно підлозі, а плечі прямо», — говорить експертка з етикету Міка Майер.

Коли герцогиня Кембриджська подорожує з дітьми, її погляд спрямований вниз трохи помітніше, щоб завжди мати можливість простежити за спадкоємцями. У таких випадках, принц Вільям частіше йде попереду своєї дружини, щоб привітати публіку на злітній смузі.

Герцог часто простягає руку назад, коли вони з Кейт спускаються сходами. Це також свідчить про те, що принц допомагає дружині спуститися сходами літака, оскільки Кетрін обирає взуття на високих підборах.

У виладку королеви Єлизавети це правило не працює. Монарх завжди з’являється першою, а її чоловік йде позаду неї. Це пов’язано зі старшинством титулу, а правила етикету для королівської родини залишаються незмінними й під час подорожей.


Помста Путіна Зеленському за Ліман: Росіяни атакували Кривий Ріг дронами-камікадзе

неділя, 2 жовтень 2022, 5:42

Московські варвари у безсилій злобі атакують цивільні об'єкти рідного міста Зеленського. "Удар дроном-камікадзе по об'єкту цивільної інфраструктури в одному з центральних районів міста. . Нічого не писати та не викладати у соцмережі. Триває ліквідац...

Державний переворот у Буркіна-Фасо: МЗС України прокоментувало подію й згадало про російських найманців в Західній Африці

неділя, 2 жовтень 2022, 0:28

У МЗС України, коментуючи держпереворот у Буркіна-Фасо, заявили, що присутність російських найманців у Західній Африці підриває її мир і безпеку. Про це написав речник МЗС України Олег Ніколенко у Twitter, передають Патріоти України. "Тривожні повідомл...