Топ-чиновниця в Україні після гучного секс-скандалу отримала нову посаду

Екс-заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна, звільнена з цієї посади після гучного секс-скандалу, стала радницею голови Державного космічного агентства України. Про це Клітіна написала у Facebook, передають Патріоти України.

"Намагаюся допомогти Космічному агентству залучити допомогу донорів та міжнародних фінансових організацій, щоб реалізувати серію інноваційних проектів. Бачу бажання вивести наш комічний сектор з поступового процесу відмирання через, в першу чергу, корупцію та чиновницьку байдужість менеджерів", - зазначила вона.

Клітіна додала, що після приходу на нову посаду вона відчула опір з боку групи "ненажерливих" депутатів, які хочуть поставити когось "свого", щоб грабувати "Південмаш" та КБ "Південне". "Ганьба!" - написала радник голови Державного космічного агентства.

У листопаді 2019 року Олександра Клітіна потрапила в гучний скандал інтимного характеру. Скандал розгорівся після того, як депутат Антон Поляков у своєму Тelegram-каналі опублікував фрагмент розмови нардепів з "Слуги народу", в якому мова йде про те, що нібито Клітіна отримала свою посаду, надавши послугу інтимного характеру.

Наочніше неможливо: Макрон з мапою в руках на зустрічі з Шольцем доводив, що Україні необхідно дати право бити натівським озброєнням по росії (відео)

середа, 29 травень 2024, 7:46

Канцлер ФРН в присутності лідера Франції знов виглядав, переляканим бюргером, в не керманичем найбільшої потуги ЄС. Президент Франції Емманюель Макрон вважає, що Україні потрібно надати дозвіл бити по військових базах на території Росії західною зброєю...

Армія Путіна невдовзі вичерпає можливості наступу: Експерт дав прогноз, скільки треба протриматись ЗСУ

середа, 29 травень 2024, 7:37

Ситуацію на східному фронті в Україні важко, але можливо стабілізувати. Зокрема, з огляду на те, що після семи місяців наступу сили російської армії починають виснажуватися, особливо з урахуванням нових постачань озброєння для ЗСУ. Таку думку військови...