Топ-пропагадистка Путіна зазнала дошкульної поразки: Акція Симоньян проти Польщі обернулася провалом

У соцмережі показали, що СРСР зробив з поляками.

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян напередодні запустила гучну акцію і вирішила присоромити поляків, які не святкують звільнення Польщі Радянською армією і вважають СРСР окупантами, передають Патріоти України.

Симоньян наполягала, що поляки повинні вважати воїнів Радянської армії героями. Вона запустила спеціальний хештег # ВамНеСтидно, з яким запропонувала публікувати матеріали про геройську поведінку Радянської армії. Однак акція закінчилася для Симоньян катастрофою. Користувачі соціальних мереж разом з хештегом показали, як СРСР і гітлерівська Німеччина співпрацювали і розділили Польщу на двох.

Кравчук розповів про свою найбільшу помилку на посаді президента України

четвер, 5 серпень 2021, 12:58

Перший президент України Леонід Кравчук назвав свою найбільшу помилку на посаді глави держави. Про це він розповів в інтерв'ю, відповідаючи на питання, про що він найбільше шкодує, якщо говорити про президентську каденцію, передають Патріоти України. "...

Влучили у будинок та поранили мирного жителя: Найманці "ДНР" обстріляли Красногорівку (фото)

четвер, 5 серпень 2021, 12:45

Вранці 5 серпня прифронтова Красногорівка піддалася обстрілу з боку НЗФ. Про це повідомляє глава ДонОДА Павло Кириленко, передають Патріоти України.