"Торгівля на крові" - це тільки про Липецьку фабрику? У "Кварталі-95" дивно відреагували на запит щодо купівлі пропагандистами Путіна серіалу "Слуга народу"

Представник колективу офіційно відмовилася давати будь-які коментарі з приводу того, що сталося.

Видання "Букви" відправило запит до прес-служби студії "Кварталу" і зв'язалося з представником колективу Іриною Побєдоносцевою, яка в "95-му" відповідає за розвиток нових напрямків, інформують Патріоти України.

Вона офіційно відмовилася давати будь-які коментарі з приводу того, що сталося. "Ні, не буду я нічого коментувати. Це політика", - заявила вона. Офіційна відповідь на запит в прес-службу журналістами ще не була отримана. При цьому в соціальних мережах почали коментувати і критикувати показ серіалу в Росії.

Український продюсер Ігор Кондратюк і політолог Сергій Таран відзначилися уїдливими заявами. Однак відомий екс-журналіст Сергій Лещенко скасував "зраду" і заявив, що права на серіал "Слуга народу" російський канал "ТНТ" купив на ринку у міжнародного дистриб'ютора, шведської компанії Eccho rights. У них же права купив Netflix і багато інших платформ. При цьому росіянам було відмовлено в покупці права на адаптацію серіалу для російського ринку в зв'язку з можливою маніпуляцією змістом.

Звершилось! Рада звільнила скандального Яременка з посади голови комітету

п’ятниця, 17 січень 2020, 15:18

Народного депутата України від "Слуги народу" Богдана Яременко звільнено з посади голови парламентського Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентської співпраці. Відповідне рішення було ухвалене в ході засідання Верховної Ради 17 січня. Йо...

Хто може замінити Гончарука: Названо головних кандидатів на посаду

п’ятниця, 17 січень 2020, 14:52

Олексій Гончарук подав у відставку. Прем'єр-міністр України написав заяву про звільнення 17 січня. Щоправда, президент Володимир Зеленський ще не відреагував на дану заяву і не відомо, чи дійсно нинішній глава уряду залишить свою посаду, передають Пат...