"Торгівля на крові" - це тільки про Липецьку фабрику? У "Кварталі-95" дивно відреагували на запит щодо купівлі пропагандистами Путіна серіалу "Слуга народу"

Представник колективу офіційно відмовилася давати будь-які коментарі з приводу того, що сталося.

Видання "Букви" відправило запит до прес-служби студії "Кварталу" і зв'язалося з представником колективу Іриною Побєдоносцевою, яка в "95-му" відповідає за розвиток нових напрямків, інформують Патріоти України.

Вона офіційно відмовилася давати будь-які коментарі з приводу того, що сталося. "Ні, не буду я нічого коментувати. Це політика", - заявила вона. Офіційна відповідь на запит в прес-службу журналістами ще не була отримана. При цьому в соціальних мережах почали коментувати і критикувати показ серіалу в Росії.

Український продюсер Ігор Кондратюк і політолог Сергій Таран відзначилися уїдливими заявами. Однак відомий екс-журналіст Сергій Лещенко скасував "зраду" і заявив, що права на серіал "Слуга народу" російський канал "ТНТ" купив на ринку у міжнародного дистриб'ютора, шведської компанії Eccho rights. У них же права купив Netflix і багато інших платформ. При цьому росіянам було відмовлено в покупці права на адаптацію серіалу для російського ринку в зв'язку з можливою маніпуляцією змістом.

У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...