
Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто повідомив, що під час телефонної розмови обговорив з російським і словацьким колегами рішення України зупинити транзит російського "Лукойла". Про це Сійярто повідомив у Facebook, передають Патріоти України.
Сійярто сказав, що Будапешт продовжує працювати над відновленням довгострокової безпеки постачань нафти.
«Тому сьогодні вранці я знову проконсультувався зі своїми російським та словацьким колегами Сергієм Лавровим та Юраєм Бланаром», – заявив глава МЗС Угорщини.
Міністр додав, що Україна діє проти Угоди про асоціацію з ЄС, «коли вона загрожує безпеці енергетичних постачань».
«Водночас ми постійно аналізуємо можливі правові та технічні рішення, які забезпечать безперервність постачання нашої нафти незалежно від української заборони на транзит», – підкреслив Сійярто.
Минулого тижня Сійярто заявив, що Угорщина продовжуватиме блокувати військову допомогу Україні, поки санкції не будуть скасовані.
Росія веде переговори з Казахстаном про імпорт 50 тисяч тонн бензину АІ-92, щоб зменшити внутрішній дефіцит, спричинений ударами українських дронів по НПЗ, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. За даними Reuters, станом на кінець червня з...
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...