"Торпедували" "проект Венедіктової": У НАЗК заявили про конфлікт інтересів у звинуваченнях першого заступника голови ДБР Тетяні Чорновол - Бабіков працював адвокатом Януковича

Чи втримається скандальний призначенець Венедіктової у своєму кріслі після нового гучного скандалу ,покаже час. У всякому разі справи розвиваються не на його користь, і не на користь тих, з чого благословіння він розпочав переслідувати майданівців

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) підтвердило, що адвокат Олександр Бабіков, який нині є заступником глави ДБР, захищав інтереси президента-утікача Віктора Януковича у суді. У цьому є потенційний конфлікт інтересів, визнають у НАЗК. Про це йдеться у відповіді НАЗК на запит «Адвокатської дорадчої групи» , зазначають Патріоти України.

Розслідування у справі Януковича здійснював відділ розслідування справ Майдану — третій слідчий відділ третього управління ДБР. А Бабіков представляв у провадженні інтереси президента-втікача.

«Цей факт зумовлює наявність приватного інтересу в Бабікова у ході та результатах досудового розслідування указаного провадження», — наголошує НАЗК.

Водночас конфлікт інтересів поки «потенційний», бо Бабіков як заступник глави ДБР не має впливу на розслідування справ Майдану, але за відсутності директора Бюро він може виконувати його обов’язки (якщо також не буде першого заступника).

Як повідомлялось, виконувачка обов'язки директора ДБР Ірина Венедіктова призначила своїми заступниками Бабікова та колишнього співробітника Служби безпеки України Олександра Соколова.

Венедіктова заперечувала призначення Бабікова керівником підрозділу з розслідування справ Майдану. Також сам Бабіков теж заперечував, що є адвокатом Віктора Януковича.

Нагадаємо, конкурсна комісія ДБР не виявила у Олександра Бабікова, якого називають адвокатом президента-втікача України Віктора Януковича, конфлікту інтересів для призначення заступником голови ДБР. В організації Родини Героїв Небесної сотні не вірять в те, що Бабіков буде об’єктивним.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати ворога станом на 24 квітня

п’ятниця, 24 квітень 2026, 7:03

Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 24.04.26 орієнтовно склали:

Париж зробив спокусливу пропозицію Афінам: Макрон домовляється про більше 40 винищувачів Mirage-2000 для України

п’ятниця, 24 квітень 2026, 7:00

Франція запропонує Греції передати Україні всі свої літаки Mirage 2000 в обмін на знижку при купівлі нових винищувачів Rafale. Пропозицію особисто презентує президент Емманюель Макрон під час свого візиту в Афіни у п’ятницю, 24 квітня, передають Патріо...