"Тот случай, когда не дочитали, а уже тошнит": Зюганов знайшов винних у проблемах Росії

Лідер КПРФ Геннадій Зюганов став об'єктом жорсткої критики з боку російських уболівальників після своїх пропагандистських висловлювань про допінгову справу російської фігуристки Каміли Валієвої. Політик відреагував на рішення Всесвітньої антидопінгової агенції (WADA) передати справу до Спортивного арбітражного суду (CAS), інформують Патріоти України.

Зюганов заявив, що Валієва – це "подарунок згори", а вся допінг справа – це підступи русофобів. "Нічого іншого від них не чекаю, тому що англосакси сидять у всіх комітетах і судах. Вони оголосили війну Росії та "рускому міру". Тільки мерзотники можуть підтримувати нацистів, бандерівців, фашистів. Вони їх зброєю і постачають. Треба продовжувати боротися, не звертати уваги. Якщо їм не шкода Європу, а вони навіть нагнули Німеччину з сильною економікою, обстрілюють атомну станцію, то це божевільні люди або терористи", – сказав Зюганов в ефірі "Матч ТБ".

"Мерзавці це ті хто 30 років пенсіонерам локшину на вуха вішають, зображуючи із себе опозицію", "Той випадок, коли ще не дочитав, але вже занудило", – пишуть у відповідь користувачі.

"Усе рухається вперед": Халюк Байрактар розповів, коли буде збудовано завод з виробництва Bayraktar в Україні

вівторок, 3 жовтень 2023, 3:25

Будівництво заводу Bayraktar в Україні, як очікується, завершиться через 1,5 року. Загалом в проєкт планують інвестувати приблизно 100 млн доларів. Про це директор компанії Халюк Байрактар розповів в інтерв’ю "Радіо Свобода". За його словами, між Туреч...

"Відволікти Захід від України": Кремль може атакувати НАТО з несподіваного боку

вівторок, 3 жовтень 2023, 0:30

Оскільки Російська Федерація зазнає невдач в Україні, безпосередня загроза членам НАТО, таким як Польща і країни Балтії, може бути дещо пом'якшена. Ймовірно, новою точкою докладання дестабілізуючих зусиль Москви стануть Балкани. Саме на Балканах розташ...